Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szybcy i wściekli (Seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Może nie są to różnice na poziomie Mumii czy The Lost World, ale jak na standardy Universala odnośnie wydań katalogowych to osobiście jestem mile zaskoczony i widzę sporo większą szczegółowość obrazu Smile
Na filmoskopie mamy niejasność odnośnie włoskiego wydania UHD części 7. Pablo0909 posiada to wydanie bez PL natomiast Maras posiada to wydanie z PL. Ponieważ nie udało mi się wyjaśnić tej rozbieżności przez PW to spróbujmy na forum.

http://filmozercy.com/filmoskop/edition/2274152

Czyżby wypuszczone zostały dwie partie wydania z różnymi płytami? Może dołączenie w tym temacie zdjęć pomoże nam rozwiązać zagadkę? W filmoskopie jeden zestaw jest dołączony (przez Marasa?). Przydałby się drugi z takim samym zbiorem zdjęć. Okładka (przód i tył), płyty, menu.

Ktoś inny posiada może to wydanie?
We francuskim masz PL wg okładki? NL podaje to samo, że też jest tam PL
Co do opisanego problemu ma francuskie czy holenderskie wydanie?
Nie chcę bawić się w zgadywanie tylko wyjaśnić skąd rozbieżność w dwóch egzemplarzach włoskiego wydania posiadanych przez użytkowników forum.
Stawiam na to, że Pablo0909 uzupełnił dane na podstawie info z okładki, a nie tego co się faktycznie znajduje na płycie, ale to już sam musi odpowiedzieć jak to było Wink
(15-01-2019, 12:36)Kirek napisał(a): [ -> ]Co do opisanego problemu ma francuskie czy holenderskie wydanie?
Współdzielą większość wydań. Jeśli jest błąd to w obu krajach na okładce?
Wolfman nadal nie widzę związku z opisanym problemem.
misfit z korespondencji z Pablo0909 wynika, że tak było na początku ale później zweryfikował płyty i podtrzymał zdanie, że nie ma PL. Jeszcze jest szansa, że posiada jednak inne wydanie choć posiadające ten sam EAN ale bez fotek ciężko to potwierdzić.
Pablo0909 troszkę namieszał w temacie 3 razy zmieniał swoje zdanie najpierw po moim w pisie pod pozycją zaznaczył że ma audio i napisy PL później wysłałem do niego maila żeby się upewnić czy na pewno odpisał jeszcze raz twierdząco a później dostałem jeszcze innego maila że to my (ja i kirek) go w prowadziliśmy w błąd i że nie posiada PL ?

Cytuję :Te wydania są z promocji i tak jak pisałem, są takie dziwne, bo nawet okładki są inne, niż na stronie amazonu. Teraz na 100% jest już ok w opisach
(15-01-2019, 13:34)Kirek napisał(a): [ -> ]Wolfman nadal nie widzę związku z opisanym problemem.
Ja widzę związek. Powinno być Pl i jest.
Może kogoś zainteresuje wygląd 8-Movie Collection. Twarda okładka. Z Zoom. Doszło w 2 tygodnie - jak nigdy.
[attachment=1055]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13