Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szybcy i wściekli (Seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Polskie napisy są w 1-3 i 7 części czy gdzieś jeszcze ?
Jeszcze w 4 wg. dołączonej rozpiski. Płyt nie sprawdzałem jeszcze.
Koniecznie daj znać gdy już sprawdzisz. Z góry dzięki.
Zgadza się. Polskie napisy są jeszcze w czwórce i tylko czwórce.
Czy to jest to wydanie?
http://filmozercy.com/filmoskop/edition/3890097
Jeżeli tak to uzupełnię opis o PL.
Jeżeli dobrze zrozumiałem to dźwięk i napisy występuje w częściach 1-4 i 7 na płytach Ultra HD.
Może znajdziesz chwilkę i zweryfikujesz czy któraś z płyt Blu-ray posiada dźwięk/napisy PL?

I pytanie do wszystkich: Jaki rodzaj opakowania ustawić dla tego wydania?
Kirek, tak, to jest dokładnie to wydanie.
Dźwięk i napisy występują w częściach 1-4 i 7 na płytach Ultra HD. Płyty Blu-Ray nie posiadają ani dźwięku ani napisów PL. Sprawdzone.
Jak najbardziej jest to książka, podobna do tej, którą wskazał Wolfman.
[Obrazek: fast_furious_9_hobbs_shaw_4k_ultra_hd_blu_ray.jpg]

Spin-off F&F, czyli Hobbs i Shaw z polskim lektorem i napisami w skandynawskim (premiera w Finlandii: 9 grudnia) oraz francuskim (11 grudnia) wydaniu Ultra HD.
Pierwszy film w tej serii od czasu czwórki, który jeśli w ogóle kupię, to tylko w naprawdę dobrej promocji (czyt. góra za 25 zeta).
Ciekawe czy podtrzymana zostanie tradycja, że każdą część na BD czyta inny lektor...
Ja tam się skuszę. Z recenzji wynika, że twórcy i aktorzy są świadomi czym ten film ma być (rollercoaster z celowo absurdalną akcją). No i dla mnie Statham i Rock to zazwyczaj duży plus. Obu lubię oglądać.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13