Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Co to za film
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, szukam w necie i nie mam pomysłu jak odnaleźć film, znam przybliżoną fabułę, pamiętam parę scen i tyle.
Przedstawie tu co pamiętam może będziecie w stanie, po tych urywkach coś podpowiedzieć.

Facet jest hazardzistą lubi się zakładać, Jest grupa osób przygotowujących go do jednego zakłady aby go okraść.
W czasie przygotowań programują gościa pokazując mu numer jaki ma wybrać podczas ostatecznego zakładu o wszystko. przygotowanie nie jest proste, są to zaaranżowane sytuacje w życiu, raz numer rejestracyjny, raz numer domu, raz tramwaj, wszystko dla gościa wygląda jak przypadek.

Jedna ze scen toczy się na widowni stadionu, gdzie niby przypadkowo się spotykają i zaczynają się zakładać.

Ufam, że macie to w pamięci o podpowiedź nie zajmie wiele wysiłku.
Chyba chodzi o film "Focus":




EDIT:
fragment opisanej sceny:


Smile Tak, Tak, to jest to czego poszukiwałem, strasznie to okroiłem w opisie, aż dziwię się, że było to do rozpoznania. Miałem wrażenie, że cały film kręci się wokół tego co opisałem a to jest tylko jeden z epizodów.
Wielkie dzięki.
Nic dziwnego że tak trudno było znaleźć w końcu żadnych znanych aktorów w obsadzie.