Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(10-05-2021, 13:51)engajner napisał(a): [ -> ]Mefisto a nie myślałeś o ekranie projekcyjnym? Takim 120 cali np.

No właśnie opinie na tym forum są podzielone - kiedyś pytałem.
Zejdź trochę poniżej tych 80 cali i jeśli budżet pozwala zastanów się nad 77 calowym oledem.
Do filmów polecam OLED 77 cali może być model cx

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
(10-05-2021, 14:29)Mefisto napisał(a): [ -> ]No właśnie opinie na tym forum są podzielone - kiedyś pytałem.

Na temat czego?
No ja zacytowałem to, do czego się odnoszę - ekrany projekcyjne.
Mefisto od tego piątku mam praktycznie 9 dni wolnego i 4 litry dobrej łychy na półce z filmami. Tak więc zapraszam na projekcje na Tv Sony 65XE9005 i na projektorze 110 cali . Na pewno podejmiesz słuszną decyzję Smile
Ale na temat czego są podzielone zdania Smile ?
(10-05-2021, 19:08)prodarek napisał(a): [ -> ]Ale na temat czego są podzielone zdania Smile ?
Na temat sensu kupowania projektora w przypadku chęci oglądania treści HDR, to chyba oczywiste Smile
To zależy od kwoty jaką chcemy wydać. Nie szukają daleko na hdtvpolska masz kilka osob z oledami i projektorami JVC rs540 i wyżej, opinia jest jednoznaczna.
(10-05-2021, 19:06)pred895 napisał(a): [ -> ]Mefisto od tego piątku mam praktycznie 9 dni wolnego i 4 litry dobrej łychy na półce z filmami. Tak więc zapraszam na projekcje na Tv Sony 65XE9005 i na projektorze 110 cali . Na pewno podejmiesz słuszną decyzję Smile

Żebyś jeszcze nie mieszkał tak daleko Wink