Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(29-08-2018, 20:40)pred895 napisał(a): [ -> ]Zwykłe PS4 raczej nie pociągnie mu takich plików Wink

Czyli chcąc nie chcąc trzeba zainwestować w legalny nośnik Wink
(29-08-2018, 20:24)shaman72 napisał(a): [ -> ]
(29-08-2018, 17:43)Glaeken napisał(a): [ -> ]
(29-08-2018, 00:44)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Swoją drogą po co kupować oleda żeby oglądać pliki mkv? To tak, jakby kupić Ferrari żeby jeździć po lesie.
Docelowo oled jest kupiony pod uhd ale niestety nie mam jeszcze kupionego oppo 203. Poza tym ogladamy sciagniete z torrentow seriale bo nie mamy kablowki - i miec nie bedziemy - ani abonamentow netflixa czy hbo - tez pod znakiem zapytania. Obecnie jedynie PS4 jest podlaczone (oprocz soundbaru) ale sluzy glownie do grania... i bedzie wymienione na PS4 pro wiec jezeli sa chetni to na pw Wink ).

Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka

Glaeken, zamiast w avi ciągnij seriale w UHD   Wink   Pozdro
Raz sciagnalem film na uhd, wazyl 25gb i niewiedziec czemu nie dalo sie go przeniesc na pendrive'a. Pojawial sie komunikat ze nie da sie przeniesc i juz choc na pendrive bylo w ciul miejsca.

Wysłane z Samsung Galaxy S8+ przy użyciu Tapatalka
Po pierwsze - sformatuj tego pena do NTFS.
Po drugie - jak już ściągać to w najwyższej jakości, a nie jakieś rekompresowane nie wiadomo co. Inaczej Twój OLED będzie nieszczęśliwy Wink
Po trzecie - nie odpalisz struktury (UHD) BD z dysk twardego czy USB podłączonego bezpośrednio do Twojego LG, ale remuxa mkv już tak. Tracisz jednak tym sposobem DV (jeśli dany film go posiada).
OLED LG 65" B8:

- 11 999 zł
- przy 30 ratach pierwsza gratis
- Euro daje 1200 zł na karcie podarunkowej
- LG oddaje 500 zł

https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled65b8pla.bhtml
Czy ten tv posiada kalibrację obrazu? Czy też muszę kogoś zamawiać
Kalibrację fabryczną. Wnioskując z recenzji tryb Film jest bardzo dobry ale nie idealny więc kalibracja jak zawsze mile widziana.
Generalnie, to nie ma telewizora, który byłby od razu skalibrowany. Najbliższe tego były ostatnio Panasoniki, ale i w nich pozostawało co nieco do poprawy, a w trybie UHD nawet całkiem sporo.
Warto ten w/w model brać? Bo leci na pysk i mógłbym go wyrwać poniżej 8000
B8? Ścisła czołówka jeśli chodzi o jakość obrazu. Niby można wyciągnąć jeszcze trochę więcej, ale to już są niuanse, no i nie za taką kasę. A Twojego Samsunga zdeklasuje z miejsca.
Tv jak czytałeś zamówiłem. Taki model to zamierzam skalibrować w Polsce to skalibruj.pl , zagraniczna to https://www.isf-calibratie.com/ , akurat w kraju gdzie teraz przez jakiś czas jestem. Mam nadzieję, że to to samo, w sensie podobna metoda. Szajsung jest w pełni ubezpieczony od nieszczęść, a te zdarzają się ludziom, to co taki biedny tv może powiedzieć.