Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wolfman to gdzie to w takich atrakcyjnych cenach 65b8 sprzedają?
Cena była ok 2000 euro, kupony z pracy + bon ze sklepu.
Rozumiesz pytanie? Nie pytam o cenę i skąd wziąłeś na to pieniadze, tylko KONKRETNIE gdzie to w takich atrakcyjnych cenach mozna kupic 65B8. To nie piaskownica i nie chodzi o przechwałkii, tylko o rzetelne informacje, z których mogliby skorzystać inni uzytkownicy forum.
Zluzuj poślady, nie kupiłem tego w Polsce i sklep nie wysyła do PL. Więc nikt nie skorzysta (chyba że mieszka w krajach jak Belgia czy Holandia), a cena 8000 zł nie jest żadną atrakcją to miałem dopisać, bo niedawno na ceneo widziałem oferty za 8000. Widać jakaś promocja na ten model była
(03-10-2018, 09:23)wolfman napisał(a): [ -> ]Zamówiłem LG OLED65B8PLA - 4K w przeliczeniu na polskie za 7400.
Tak? A ja myślałem, że może kupiłeś w UK.
No cóż. Internet jest pełen cwanych Januszków i chwalipięt.
Ach byłbym zapomniał i idiotow. Smile
(03-10-2018, 14:28)Nie_zbieram_ale_lubie napisał(a): [ -> ]No cóż. Internet jest pełen cwanych Januszków i chwalipięt.
Ach byłbym zapomniał i idiotow.


Ojej , naprawdę? Wzruszyłem się. Do której się grupy zaliczasz?
(19-09-2018, 15:05)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Najbliższe tego były ostatnio Panasoniki, ale i w nich pozostawało co nieco do poprawy, a w trybie UHD nawet całkiem sporo.
Robiłeś pełną kalibrację tv? Widziałem cennik 490 + dodatkowe tryby wychodzi prawie 800 zł, cena taka sama jak i za granicą.
490 zł (SDR) + 149 zł (HDR10) + 75 zł (Dolby Vision) = 714 zł, to nie jest prawie 800 tylko nieco ponad 700 Tongue
Tak. ale są tam dodatkowe opcje i w zależności co wybierzesz to wyjdzie nawet 1000. Kalibrowałeś swój tv?
Widzę, że Maciej ostro pojechał z cenami... Jak ostatnio robiłem kalibrację w maju 2017, to podstawowa kalibracja (SDR) kosztowała zdaje się 300zł, plus drugi tryb 150 max 200zł. Jest drogawo, nie powiem, ale nie skalibrować oleda, zwłaszcza trybu HDR to spora strata.
Osobiście, mam skalibrowany każdy telewizor jaki miałem na przestrzeni ostatnich 7 lat, a było tego trochę. Dziś nie wyobrażam sobie oglądać inaczej, a skalibrowany obraz docenisz nawet oglądając programy typu TVN24. Skóra, faktura materiałów - tego nie da Ci żaden tryb fabryczny. Dodatkowo, w oledzie bez kalibracji potrafią się dziać cuda z czerniami, kalibracja wyeliminuje wszystkie problemy.