Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jaki telewizor wybrać? - Pytania i porady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
CX lepiej sobie radzi w bardzo ciemnych scenach w przypadku mocno skonpresowanych źródeł, poza tym żadna różnica. Ja bym brał B9.
Co prawda nie było mowy o modelu C9, ale to właśnie w ten bym celował. Ma jednak wyraźnie wyższą jasność niż B9, co przełoży się na zdecydowanie lepsze doznania z materiałem HDR, a różnica w cenie nie jest jakaś powalająca.
(30-05-2020, 15:11)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Co prawda nie było mowy o modelu C9, ale to właśnie w ten bym celował. Ma jednak wyraźnie wyższą jasność niż B9, co przełoży się na zdecydowanie lepsze doznania z materiałem HDR, a różnica w cenie nie jest jakaś powalająca.

Różnica to tysiąc złotych patrząc po Ceneo, więc dla mnie sporo.
Ja również powoli rozglądam się nad następcą mojego LG 55B8. Planuje w tym roku zakup 65 calowego oleda i mam na oku Panasonic GZ2000. Ma on świetne parametry, wyciąga prawie 1000 nitów. Wątpię, aby tegoroczny model HZ2000 był od niego zdecydowanie lepszy a na premierę pewnie będzie kosztować 20K. Niestety wersja 65 nie jest już dostępna w żadnym markecie. Jest jeszcze szansa, że bliżej premiery tegorocznego flagowca uzupełnią zapasy w sklepach?
Wątpię.
Aktualnie nie ma sensu wymieniać telewizor - i to tak dobry jak LG OLED - bo ostatnio nie było jakiegoś znaczącego skoku technologicznego prócz może wprowadzeniem 8K.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(31-05-2020, 06:52)Glaeken napisał(a): [ -> ]Aktualnie nie ma sensu wymieniać telewizor - i to tak dobry jak LG OLED - bo ostatnio nie było jakiegoś znaczącego skoku technologicznego prócz może wprowadzeniem 8K.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka

Ale ja akurat nie mam oledaSmile
Bardziej chodziło mi o post Dziela.

A co masz?

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(31-05-2020, 07:15)Glaeken napisał(a): [ -> ]Bardziej chodziło mi o post Dziela.

A co masz?

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka

Domyśliłem sięSmile.Jeszcze starą plazmę.
Moj 55 calowy LGB8 jest już dla mnje trochę za mały. Teraz żałuję, że nie wybrałem od razu wersji 65 calowej.
Nie mam w planach na przyszłość zakupu konsol nowej generacji i brak portu hdmi 2.1 w GZ2000 nie jest dla mnie problemem. 65 calowy GZ2000 byłyby już zakupem na lata. W przyszłym roku kończy mi się gwarancja na B8, dlatego chciałbym jeszcze w tym roku dokonać zakupu nowego oleda, bo później będzie już problem ze sprzedażą B8.
Poczekam na premierę HZ2000 i wtedy zdecyduje co robić.