Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Furia (2014)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: fury_blu-ray_nordic-27577943-frntl.jpg]

Premiera w Polsce: 04.03.2015 r.

dvdmax.pl - 67,99 zł
Dystrybutorem jest Monolith, więc zanosi się na brak dodatków.
W przypadku tego filmu, narzekać prawo mamy nie tylko my, ale również Czesi i Węgrzy. Oni również dostaną osobne wydania DVD i BD tego filmu. Natomiast m.in. w Rosji, Hiszpanii czy w Niemczech Furia jest objęta dystrybucją przez Sony Pictures (tak jak w USA), co oznacza przede wszystkim, że tamtejsze wersje Blu-ray będą prezentować się naprawdę świetnie (patrz: referencyjne wideo (z serii Mastered in 4K) i audio (jak na sześciokanałowe DTS-HD MA przystało) oraz około 1,5 h dodatków specjalnych).
Recenzja amerykańskiego wydania BD:
Blu-ray.com - Fury BD Review
Czyli co? Pozostaje zakupić wersję np. z niemieckiego lub amerykańskiego Amazona, tylko czy mają chociaż polskie napisy? Wkurza mnie ta regionalna rozbieżność wydań ;/
Filmy wydawane u nas przez Monolith zasadniczo nie mają polskiej wersji nigdzie poza Polską. Ostatnio zaczęły się pojawiać wyjątki od tej reguły (np remake Robocopa czy Hercules z Rockiem) kiedy to wydali normalne wydanie, a nie samodzielnie przez nich przygotowane, ale to wciąż raczej rzadkość. Dodatki ostatnimi czasy zdarza im się zamieszczać (Ex3 na przykład), w każdym razie jedno jest pewne - jeśli w polskim wydaniu nie będzie dodatków, to w tych dodatkami nie będzie polskiej wersji.

Jeśli wydanie Monolithu będzie miało w porządku obraz (poprawny AR, żadnych black crushów itp.) to pewnie kupię jak odpowiednio stanieje.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Ten film mnie nigdy nie interesował, więc siłą rzeczy nie wiem nic o jego wydaniu.
Wracając do tematu to szkoda, że tak zacny film wziął pod swoje skrzydła właśnie Monolith. Takie kino zasługuje na solidne wydanie, a dystrybutor dalej nas doi za sam obraz kinowy bez interesujących dodatków.
Wydaje mi się, że w tym przypadku będzie jednak płyta z wydania zachodniego, a Monolith dorobi tylko okładkę i pośle do sklepów.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
64.99zł w Empiku
69.89zł w bluedvd.pl
Stron: 1 2 3 4 5 6