Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mierzwiak napisał(a):Ciemny Kryształ
Mierzwiak napisał(a):Najgorsze fantasy jakie widziałem. (...) 2/10

[Obrazek: sherlock+thinking.gif]
No tak, domyślałem się że zwrócisz uwagę Big Grin

1) Trailer prequela od Netfliksa mnie zainteresował
2) To Sony więc wydanko UHD prezentuje się znakomicie
3) Kosztował mnie niecałe 50 zł
4) Dam mu drugą szansę bo... patrz punkt 1. Myślę że za drugim razem może lepiej wejść, możliwe że po prostu nie byłem przygotowany na to co zobaczyłem Smile
(08-07-2019, 13:51)misfit napisał(a): [ -> ]Daj znać jak prezentuje się Shutter Island
Co tam Shutter, po 10 funta co chwila w promocji. Nie żul tylko kup, pisałem, że to przyzwoity remaster. Jak Batmany? Oglądałeś całą noc?
- Alita z allegro (DVDMax), wydanie PL. Zazwyczaj nie kupuję nowości, ale film na tyle mi się podobał, że czemu nie. (Zużyłem uzbierane monety więc wyszło 115 zł, wysyłka gratis a i 8 monet za to wpadło)
- Reszta z australijskiego JB Hi-Fi, wszystko z PL na płytach UHD. (Dodałem Hulka na Filmoskopie)

[Obrazek: RTtkZj8.jpg]
Doprecyzowując "Godzilla" i "Helikopter w ogniu" posiadają PL również na płytach BD, co do "Hulk" to nie posiadam takiej wiedzy więc ktoś tu może się wykazać i dodać dodatkowe info do filmoskopu Smile
Jak się prezentuje Godzilla?
Mierzwiak, napisz może w wolnej chwili o swoich wrażeniach po obejrzeniu „Black Hawk Down” (2001) – Real 4K. Cool
Przypomnę, że pewien polski spec z elitarnej jednostki komandosów wskazał „Helikopter” jako ten film, który ukazał oblicze wojny w sposób autentyczny. Chodzi o odpowiedź na pytanie zadane kilka lat temu podczas wywiadu telewizyjnego.
Niedługo zamierzam obejrzeć oba w całości, ale po przejrzeniu paru scen:

- Godzilla to samo co na BD Mastered in 4K, tylko sceny bez efektów wyglądają jeszcze lepiej i mają piękne, drobne ziarno.
Ujęcia z dodanymi optycznie napisami to tragedia. (Których to napisów... nie ma, ale to samo było już w wydaniu Mi4K, tutaj przykład: https://i0.wp.com/www.doblu.com/wp-content/uploads/2013/07/ginofourk832.jpg?ssl=1 )

- Black Hawk Down wygląda OBŁĘDNIE. W każdej dziejącej się za dnia scenie jaką sprawdziłem Optymizerem były jasności powyżej 1000 nitów.
Helikopter wygląda niesamowicie, to prawda. Spokojnie może służyć jako demo nowego formatu.