Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Już wersja na Apple TV się rewelacyjnie pod tym kątem prezentuje Wink
(07-09-2019, 18:16)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]A z UHD z wersją PL zrezygnowałem, nie chce mi się płacić kuriozalnej kwoty na allegro ani zamawiać za niewiele taniej z Czech.
Nawet nie wiedziałem, że istnieje płyta UHD z wersją PL. Gdzie jeszcze poza Czechami? Dziwne, że Imperial tego u nas nie wydał, myślałem, że nowości wydają jeszcze na bieżąco. Całe szczęście nie jest to film, który wymaga wybitnej znajomości języka i angielskie napisy w zupełności wystarczą.

(07-09-2019, 19:20)Wolfman napisał(a): [ -> ]Wspominałem o tym to pisałeś coś, że są dużo lepsze.
Możesz zacytować, bo nie kojarzę żebym pisał coś podobnego?
Choć faktycznie, są filmy, które wyglądają lepiej w UHD, co absolutnie nie zmienia faktu, że ten pająk wygląda super. Pamiętam za to, że nie zgadzałem się z Twoją opinią jakoby Halloween prezentował się jakoś rewelacyjnie, może z tym Ci się pomyliło.
Spider z PL na UHD jest również dostępny w Grecji i to za już całkiem rozsądne pieniądze
Hmm, faktycznie:https://www.blu-rayshop.gr/en/spider-into-spider-verse-4k2d-p-20422.html

Zupełnie zapomniałem o tym kraju Smile
Napisz na pw jeśli chciałbyś się pozbyć Rambów na Blu-ray (i jeśli znajdziesz czas, to najpierw sprawdź czy to ten nowy remaster). Wink
Zamawiał ktoś z tego sklepu z Grecji, jak z wysyłką, długo idzie? Bo pająk akurat przeceniony i cena całkiem znośna.
(08-09-2019, 09:58)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Zamawiał ktoś z tego sklepu z Grecji, jak z wysyłką, długo idzie? Bo pająk akurat przeceniony i cena całkiem znośna.
Dawno w dobie jeszcze jak szukałem wersji PL, dwa filmy. Oba dobrze zabezpieczyli, wysyłka rejestrowana. Cena około 10 euro.
Raz u nich zamawiałem (jakieś 10 lat temu), wysłali zwykłym listem nierejestrowanym, przesyłka nie doszła, odpisali mi żebym się bujał i nie wyślą raz jeszcze ani nie oddadzą kasy. Musiałem się bawić w chargebacka. Od tego czasu ten sklep dla mnie nie istnieje.
(08-09-2019, 08:18)Juby napisał(a): [ -> ]Napisz na pw jeśli chciałbyś się pozbyć Rambów na Blu-ray (i jeśli znajdziesz czas, to najpierw sprawdź czy to ten nowy remaster). Wink
Remastery, ale są tam dodatki więc wolę mieć kompletne wydanie.
Obecnie na amazonie.de trylogię na BD masz za €20,99 ale obniża cenę o €3,36, po doliczeniu podatku i kosztów wysyłki finalna cena to €22,62, na pewno będzie to jeszcze taniej w jakiejś promocji. Kupowanie gołych płyt bez oryginalnych okładek? Come on, Juby Big Grin

(08-09-2019, 09:58)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Zamawiał ktoś z tego sklepu z Grecji, jak z wysyłką, długo idzie? Bo pająk akurat przeceniony i cena całkiem znośna.
Mają też Ghost Protocol z PL w dobre cenie; za dwa filmy wysyłka wychodzi €6,80 - chciałem zamówić ale odrzuciło mi kartę, o.
(08-09-2019, 10:13)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Zamawiał ktoś z tego sklepu z Grecji, jak z wysyłką, długo idzie? Bo pająk akurat przeceniony i cena całkiem znośna.
Zamawiałem jakiś rok albo dwa lata temu. Żadnych problemów, chyba tylko czas oczekiwania był długi, bo jakieś 3 tyg.