Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sicario upgrade z BD czy pierwszy raz na nośniku ?
W HDR to jest niebo a ziemia, miłego oglądania Smile
Potwierdzam Sicario 1&2 transfer referencja Smile
(22-05-2020, 10:27)misfit napisał(a): [ -> ]Sicario upgrade z BD czy pierwszy raz na nośniku ?
Wcześniej nie miałem tego filmu.

Za pierwszym razem niezbyt mi podszedł, jakiś czas temu dałem drugą szansę (w 4K HDR z, ekhm, alternatywnego źródła) i tak mi się spodobał za drugim razem że musiałem kupić.
Na razie rzuciłem okiem na kilka scen, jakościowo faktycznie masakra, no i - sprawdzałem optymizatorem - jest ponad 1000 nitów (neony w barze), zaskakujące jak na Deakinsa i jego stosunek do HDR Smile
Ja obecnie każdy film oglądam od reżysera Sicario. Strzały w 10 dla mnie. Jeden z najlepszych filmów o najemnikach bez naciąganego bulshitu i skakania po ścianach celem unikania kul.
Jeszcze jeden update książkowy - w oczekiwaniu na film Villeneuve:

[Obrazek: DHSVVT8.jpg]
Świetnie to wygląda.
O tak, wspaniałe są te wydania. Pod obwolutami okladki mają taką chropowatą fakturę i tłoczenia - złote logo na okładce i tytuły na grzbiecie. Na początku każdej części są też klimatyczne ilustracje, np. taka jak poniżej.

[Obrazek: XwuzNL5.jpg]
[Obrazek: kfqHhKc.jpg]
A kupiłeś to w tym zbiorczym kartoniku na całość?
Muszę to w końcu przeczytać, bo co już mam się za to zabrać, to wpada mi w ręce co innego i tak od lat Diuna czeka na swoją kolej, ale faktycznie, lepszej okazji na przeczytanie niż nadchodzący film może już nie być.
Bardzo ładne wydanie. Sam mam zamiar dołączyć właśnie te wydania Diuny do kolekcji książkowej.