Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Dom Wydawniczy REBIS oddaje czytelnikom nowe, poprawione wydanie cyklu „Kroniki Diuny”". Najważniejsze słowo w całym artykule nie zostało rozwinięte Big Grin Dla mnie to nowe wydanie to zostało wręcz popsute w porównaniu do poprzedniego twardo-okładkowego. Zapewne gdy tylko wyjdzie film, Rebis nawali kolejną edycję Diun już z okładką filmową Wink
[Obrazek: ptBDHbJ.jpg]
Z ciekawości - Godzilla ci się podobała? (sam wspominam jako jeszcze gorsze od poprzednika)
Bo w UHD wygląda obłędnie. Smile

W weekend też startuję z The Last of Us, dawno już nie miałem takiego ciśnienia na żadną grę... Pierwsza część to dla mnie gra co najmniej dekady, więc patrząc na dotychczasowe recenzje rozczarowania raczej nie będzie.
Dla mnie TLOU to gra wszech czasów, przedwczoraj skończyłem ją po raz trzeci i od razu przeszedłem Left Behind, dodatek z kolei po raz drugi. Dwójeczka już zainstalowana, patch pobrany, czekam aż zrobi się ciemno i jazda Smile
Podziel się wrażeniami odnośnie fabuły, bo kwestia dość... cóż, kontrowersyjna.
Steel wydania BD jest w tym starciu jedynym zwycięzcą, ale na żywo metal UHD prezentuje się zaskakująco dobrze, o wiele lepiej niż na zdjęciu.

[Obrazek: RG27fBH.jpg]
Czekaj, to futurepack? Za granicą też to tak wydali? O żesz... Sad
Jaki futurepack? Oba to steelbooki.
A faktycznie ja zapomniałem już o steelbook bd Jaws Big Grin. Futurepack po otwarciu tak właśnie wygląda. To zamawiam