Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(26-06-2020, 17:14)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Jaki futurepack? Oba to steelbooki.


Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś ? Wolf zalatany i przeważnie nie wie na jakiej planecie żyje, co kupił, gdzie kupił a przede wszystkim czy w ogóle obejrzał Big Grin
Górny rządek: szkoda było zmarnować to £5 rabatu na amazonie UK Smile Uprzedzając ewentualne pytania - widziałem Hereditary i Midsommar w HDR i w tym przypadku zadowala mnie BD.

Dolny rządek to chyba moje najdroższe pojedyncze zakupy, wszystkie z dvdmax. Nie chciało mi się czekać na Jokera w promocji więc wziąłem już teraz, za to Mission 4 i 5 to była spontaniczna decyzja. 149,99 za film to nie mało ale raz że nigdzie już tego nie ma, a dwa - Imperial padł i wątpię by dystrybutor który przejmie katalog Paramount bawił się we wznowienie. Nie żałuję, bo dzień po tym jak kupiłem ceny podskoczyły do 179,99 a Rogue Nation dzisiaj już zniknęło, został tylko steelbook też za 179,99.

[Obrazek: STXGLKy.jpg]
Joker jest na włoskim amazonie za 12EUR, dziś sam zamówiłem Wink
Za 12 Euro jest Blu-ray, jak widać ja kupiłem UHD więc... OK? Smile
Jeśli film został wydany z wersją PL to nie kupuję wydań które jej nie mają, więc w istocie nie OK Wink
(15-07-2020, 20:59)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Imperial padł i wątpię by dystrybutor który przejmie katalog Paramount bawił się we wznowienie. Nie żałuję, bo dzień po tym jak kupiłem ceny podskoczyły do 179,99 a Rogue Nation dzisiaj już zniknęło, został tylko steelbook też za 179,99.


W takich chwilach zakup Oppo jeszcze bardziej satysfakcjonuje, nie chcę się wywyższać, czy naśmiewać ale naprawdę nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji aby teraz wyszukiwać, przepłacać, brnąć, kopać wszelkie fora aby dowiedzieć się czy ostatecznie na płycie znajduje się polska wersja językowa. Ten odtwarzacz pod tym względem daje pełną swobodę i brak zmartwienia przy zakupie praktycznie każdego nowego filmu.
Też mam OPPO, a mimo to staram się z różnych względów kupować te wydania, które posiadają pl wersję, chociaż to zależy od tego ile trzeba do nich dołożyć, więc nie zawsze się to udaje Smile
Dlatego Joker z Włoch też mnie nie interesuje, czekam aż u Niemców stanieje do pożądanej przeze mnie ceny (mam nadzieję, że stanie się to w obecnym BF).

Mierzwiak, co z trzecią częścią MI ? Będziesz uzupełniał o zagraniczniaka czy odpuszczasz ?
O co chodzi w ogóle z III że zarówno na BD jak i UHD w polskiej dystrybucji tego filmu nie ma ? Big Grin
(15-07-2020, 22:35)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Jeśli film został wydany z wersją PL to nie kupuję wydań które jej nie mają, więc w istocie nie OK
hehe...trochę to przypomina odcinek Świata Według Kiepskich "Kocham Biurokrację"
https://www.youtube.com/watch?v=AgZ1CUFtp7A

Ale spoko, niech będzie, że OK nawet mając Oppo Wink
Posiadacze Oppo przypominają świadków Jehowy. Równie natrętni i irytujący, choćby nie wiem ile razy im odmawiać i deklarować "Nie, nie interesuje mnie to, żegnam."

(16-07-2020, 07:03)misfit napisał(a): [ -> ]Mierzwiak, co z trzecią częścią MI ? Będziesz uzupełniał o zagraniczniaka czy odpuszczasz ?
Odpuszczam, mam na iTunes... też bez PL Big Grin Lubię III ale najlepsza zabawa zaczyna się od 4 więc mogę się obyć.