Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kurde, zmyliłeś mnie tym czarnym i w pierwszej chwili myślałem, że Death becomes her też jest w 4k, a tu zonk Smile
Oglądałeś już może „Total Recall”, jak to wygląda, mocno się zestarzał??
Total Recall się nie starzeje.
(07-02-2021, 19:07)Mefisto napisał(a): [ -> ]Kurde, zmyliłeś mnie tym czarnym i w pierwszej chwili myślałem, że Death becomes her też jest w 4k, a tu zonk Smile
Smile
Jest we mnie cień nadziei że może Universal weźmie się za remaster 4K, ale nie jest to nadzieja na tyle duża by czekać w nieskończoność.

(07-02-2021, 19:42)shaman72 napisał(a): [ -> ]Oglądałeś już może „Total Recall”, jak to wygląda, mocno się zestarzał??
W całości jeszcze nie, ale wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

Czy się mocno zestarzał?
[Obrazek: giphy.gif]

Nie widziałem wcześniej listy dodatków więc zaskoczył mnie dokument o Carolco, w dodatku zawierający fragmenty odrestaurowanego Basic Instinct. Lekki orgazmik Smile
Dokument o Carolco łyknąłem błyskawicznie. Bardzo ciekawy dokumencik. Nie zdawałem sobie sprawy z tego jak ambitne to było studio i ile hiciorów spłodzili.
(07-02-2021, 20:15)Gieferg napisał(a): [ -> ]Total Recall się nie starzeje.
Obejrzymy, pogadamy. Wink Ok, nie robię offtopu.
Kolejna dostawa z Australii, doszło w 33 dni:

[Obrazek: lGAuQAq.jpeg]
Czekam na raport dotyczący Zakładnika.
Nie samym UHD człowiek żyje!

Ciekawostka odnośnie Sin City: płyta opisana jako wersja kinowa zawiera wersję recut, a płyta opisana jako recut wersję kinową Smile

[Obrazek: cfuS92m.jpg]
(07-02-2021, 22:14)shaman72 napisał(a): [ -> ]
(07-02-2021, 20:15)Gieferg napisał(a): [ -> ]Total Recall się nie starzeje.
Obejrzymy, pogadamy. Wink Ok, nie robię offtopu.
Na total recall się nie bluźni. No chyba, że na ten z Colinem Wink


Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka