Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szkoda że DeLorean nie składa się na okładkach w całość bez zakładek Sad
Miałem już na razie nic nie zamawiać ale skoro amazon UK skusił £10 rabatu przy zakupach za minimum £25 to szkoda było nie skorzystać.

Rozbawiła mnie naklejka "exclusive only @ hmv" na tekturce Dumy i uprzedzenia Big Grin

[Obrazek: 6HcrrTk.jpg]
Ładne wydanie, w grubej tekturce jakie powinny mieć takie i większe edycje. (na ciebie patrzę, Indy!)

[Obrazek: KLkSeEU.jpg]
Było cło ? Ja dziś dowiedziałem się od Teściowej, że według ich wewnętrznego trackingu zapłacę 8,5 zł za fatygę celną. Przesyłka nadal w drodze ( wysłana 05.07 ), oznaczona jako gift z wartością 5 funtów >> 3xBD Platinum Collection z HMV.
Oczywiście, 8,50 zł.

To jest opłata za wszystko, nie tylko za przesyłki ze sklepów.
Rozumiem, czyli będę mógł wykorzystywać koleżankę na inne zamówienia limitowane z zavvi lub hmv jeśli deklaracja gift i mała kwota wartości w zupełności wystarczy. Tylko twój film doszedł ekspresowo, Ja czekam już ponad dwa tygodnie...GLOBAL Expres lol
Koleżanka wpisała mi £20.

Do €45 nie powinno być problemu.
- pierwsze dwie części M:I mnie nie obchodzą więc tym samym mam już wszystkie które chciałem czyli 3-6.
- w końcu zdecydowałem się na Oblivion; nie wiem co tam się odwaliło że obraz ma mniej detali niż na BD, ale lepsze kolorki i HDR robią taką robotę, że jednak wybieram UHD. To zresztą nie tak że pod względem rozdzielczości wygląda to jakoś tragicznie, ot obraz jest stosunkowo miękki, ale nie całkiem pozbawiony szczegółów.
- płytka Uncut Gems ma blokadę regionalną więc po raz kolejny z pomocą przychodzi przerobiony soft Panasonica. Znakomita jakość obrazu - wymaksowany bitrate, ziarno, kolory, kontrast; szkoda że tak wyraziście wyglądającd filmy to obecnie rzadkość i króluje gładkie, wyblakłe gówno o niskim kontraście.

[Obrazek: y6yGlGl.jpg]
Z ciekawości - z jakiego sklepu sprowadzałeś Uncut Gems ?
I jak tam, Gattaca się spodobała ? Smile
A jaka jest Twoja opinia o Oblivion, jeśli chodzi o sam film? Widziałem najróżniejsze opinie, od sasa do lasa i nadal nie jestem przekonany czy dodawać go do swojej kolekcji.