Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
- Christopher Robin i Juno z allegro (dvdmax)
- Jack Reacher i Przygody rabina Jakuba (ostatni raz oglądałem ze 20 lat temu, to będzie bardzo sentymentalna powtórka!) z hiszpańskiego amazonu; przysłali mi kod na €5 rabatu przy zakupach za minimum €15.
Jakub ma tylko francuskie napisy więc wymagana albo znajomość języka, albo odtwarzacz z możliwością załadowania napisów z USB.

[Obrazek: zKCDr2U.jpg]
- Scream, Luca i Moana z amazonu UK, z czego animacje z promocji 2 za £24
- Kick Ass tanioszka z amazonu PL
- Skyfall oczywiście z dvdmax, niestety dopiero po kilku dniach (nie wiem czemu nie od razu) zauważyłem wgniecenie z tyłu które lekko nachodzi na grzbiet więc już sobie darowałem reklamację, do przeżycia, tym bardziej za takie pieniądze
- The Thing z Włoch z promki -20% za dwa tytuły, do tego karta podarunkowa za którą w prezencie dali €4 i wyszła świetna cena. Drugi egzemplarz już poszedł na allegro.

[Obrazek: DKjLOmc.jpg]
Dvdmax:

[Obrazek: bMjMSaJ.jpg]
Widzę, że nie przejąłeś się recką IB śmieszka z youtube'a, który stwierdził, że UHD jest gorsze od BD pod prawie każdym względem... Big Grin
Nie przywiązuję uwagi do opinii klaunów którzy nie wiedzą o czym mówią, o posiadanym sprzęcie i jego (nieumiejętnym) ustawieniu nie wspominając Smile

Obejrzałem kilka scen i wygląda to rewelacyjnie, jedyne dwa problemy to:

1) Te same co na BD generowane przez odtwarzacz napisy, więc zamiast pięknych, oryginalnych plansz z tytułami rozdziałów jest po prostu czarne tło i zwykłe napisy. (w angielskiej wersji napisy mają odpowiednie czcionki i pozycjonowanie na ekranie!)
2) Nieco podniesione czernie. Po zjechaniu jasnością z 50 na 48 jest perfekt.
Najbardziej przerażające jest to, że ten klaun ma kilkadziesiąt tysięcy subskrypcji i na podstawie jego niezwykle nikłej wiedzy (o kalibracji sprzętu nie wspominając) inne osoby wylewają teraz pomyje na Universal i decydują o rezygnacji z zakupu IB.

Z Pixarów z ostatnich kilku lat, gdzie umieściłbyś Luca ? Góra, środek czy może dolne rejony ? Pytam bo jeszcze nie widziałem i zastanawiam się czy brać w ciemno. Obrazek zapewne świetny jak zwykle...
Tak z czystej ciekawości, o kim mowa, bo może gdzieś trafiłem na jego treści?
(26-10-2021, 09:08)misfit napisał(a): [ -> ]Najbardziej przerażające jest to, że ten klaun ma kilkadziesiąt tysięcy subskrypcji i na podstawie jego niezwykle nikłej wiedzy (o kalibracji sprzętu nie wspominając) inne osoby wylewają teraz pomyje na Universal i decydują o rezygnacji z zakupu IB.
To tylko pokazuje że są to przypadkowi ludzie, a nie entuzjaści formatu, no ale też nie spodziewajny się, że average Joe będzie wiedzial to, co wiedzą ci, którzy tematem się interesują. Skoro nawet Bill Hunt opowiada brednie w swoich recenzjach, to czego spodziewać się po zwykłych ludziach?

Z wyników sprzedaży za okres 10-16.10 wynika, że Bękarty były na 1. miejscu jeśli chodzi o wydania UHD, które stanowiły 95% ogólnej liczby sprzedanych kopii tego filmu, więc chyba nie jest źle :)

Cytat:Z Pixarów z ostatnich kilku lat, gdzie umieściłbyś Luca ? Góra, środek czy może dolne rejony ? Pytam bo jeszcze nie widziałem i zastanawiam się czy brać w ciemno. Obrazek zapewne świetny jak zwykle...
Górne rejony środka :) Tak, wizualnie jest bomba, z przyjemną warstwą delikatnego, dodanego ziarna.

@pearlzfan

Chodzi o kanał "Films at Home".
A, to znam, ale jego recek nie oglądam - tylko info o nowych premierach, bo ma dosyć szybki i wiarygodny intel Smile
Jeszcze jeden steel, tym razem Włochy:

[Obrazek: Uuq1YS7.jpg]