Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mierzwiak's Kolekszyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Birdman" - świetne kino.Muszę kiedyś też go wrzucić do kolekcji.
Ile filmów liczy już twoja kolekcja na blu? Na półkach wygląda bardzo fajnie, gratuluję. Smile
Juby, dopiero teraz zauważyłem twoje pytanie Big Grin Muszę podliczyć, będzie chyba już około 130? 140?

Miałem nic nie kupować ale... ilekroć sobie to postanawiam natrafiam na promocje, albo... zakładam konto na zavvi Tongue

Kolekcję Zabójczej broni już kiedyś miałem ale sprzedałem, a teraz znowu zachciałem ją mieć. Wiem, dziwne, ale wtedy sprzedałem ją z zyskiem, a teraz kupiłem za mniej niż wtedy.

Planeta Małp z kolekcji siedmiu filmów, ale Genezę mam już w polskim wydaniu a wersja Burtona po powtórce (ostatni raz widziałem ten film gdy miał premierę na... dwustronnym DVD!) pójdzie na sprzedaż.

Zdecydowałem się jednak na kupno odtwarzacza UHD bez Dolby Vision (mój Samsung KS7000 zresztą też ma tylko HDR10) ale o losie Przyczajonwgo Tygrysa zdecyduję dopiero po obejrzeniu, więc albo zostawię sobie UHD albo BD z remasterem.

[Obrazek: dgSHR1v.jpg]
[Obrazek: ZPJxNGz.jpg]
Pochwal się jaki odtwarzacz kupiłeś. Przy takich zakupach filmowych to OLED sobie jeszcze poczeka Big Grin Wink
Edward w steelu - za ile ?
OLED przede wszystkim poczeka bo w kolejce jeszcze 31 rat za Samsunga Tongue

Pisząc że zdecydowałem się na odtwarzacz dokładnie to miałem na myśli: tylko decyzję Smile Wstępnie ten https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/blu-ray-samsung-ubd-k8500 i miło byłoby go dorwać za maks 1000 zł, zwłaszcza że premiera T2 coraz bliżej.

Edward bez rewelacji, za 79,90 w duecie z drugim za pół ceny, wziąłem Nowy początek.
Myślałem, że z tym OLEDem to bliżej określona przyszłość, ale nie ma tego złego... może za te 2.5 - 3 lata zjadą jeszcze znacząco z ceną (zakładając, że ze złotówką nic złego się nie stanie do tego czasu Wink ) + te najbardziej korzystne cenowo LG może trochę lepiej sobie będą radziły z ziarnistymi filmami i tymi średniej/kiepskiej jakości, w nocnych scenach w szczególności.

Co do tego Samsunga UBD-K8500 to jeśli nie dorwiesz go w okolicach 800 złociszy lub mniej to poważniej zastanowiłbym się nad Panasami - np. UB400, chociaż to bardziej np. z Niemiec z darmową wysyłką, bo u nas jednak jest sporo drożej Sad
(09-08-2017, 12:46)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Juby, dopiero teraz zauważyłem twoje pytanie Big Grin Muszę podliczyć, będzie chyba już około 130? 140?

XD

Prędzej później od lepiej. ;P

U mnie 49 wydań (51 filmów). Idzie pomalutku, może koniec roku będzie bardziej obfity, bo od października szykuje się podwyżka.

Fajna okładka RoboCopa. Skąd to? Myślałem, że wszędzie mają taką jak my.

Za ile i gdzie filmy Pixara? Łoljego i TS3 też bym przytulił.
Robocop kupiony na allegro, wydanie niemieckie. Ma dwustronną okładkę z czego jak widać skorzystałem bo ta standardowa ma nadrukowane to paskudne, gigantyczne oznaczenie wiekowe.

Pixary z empiku, korzystałem z rabatów i promocji 2 cenie jednego na filmy Universala, więc zależy jak liczyć: albo po 45,99 albo dzieląc całe zamówienie na cztery, wtedy po 37,47 XD
Wadliwy Przyczajony tygrys, ukryty smok się nie liczy więc niniejszym przygodę z UHD zaczynam teraz Smile

[Obrazek: TqAzJnV.jpg]
Nie nadrobię wszystkich postów we wszystkich wątkach na wszystkich forach, na których się wypowiadamy, więc zapytam tutaj. Mierzwiak, co się stało, że postanowiłeś przerzucić się na UHD? Czy to nie ty z rok temu wklejałeś screenshot z Tf4 pisząc, że Blu-ray ma wystarczającą ilość detali? Co cię przekonało?