Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Stanley Kubrick - dzieła wszystkie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(12-02-2019, 14:16)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Z ciekawości kto twierdzi, że Galapagos tego nie wydał?
Kolega @poral tak twierdzi. Napisał mi w wiadomości prywatnej po czym zablokował możliwość udzielenia odpowiedzi, więc postanowiłem napisać tutaj.
Dziwne, wydawałoby się, że powinien być ekspertem w kwestii rodzimych wydań. Smile
@Mr.Hankey @KaMario

O tym wydaniu mowa?

http://poral.eu/2001_a_space_odyssey_1968_4k_ultra-hd.php
Tak, o tym wydaniu mowa.
W załączniku zdjęcie mojego egzemplarza.
Trochę nie rozumiem, to kolega poral napisał Ci, że nie istnieje polskie wydanie Odysei, a sam ma je na stronie?
Swoją drogą wiadomo dlaczego zostało wycofane?
Ja też do końca nie rozumiem, ale kolega @poral napisał mi na PW tak:
27-01-2019, 11:59
Do: KaMario
Witam, mam pytanie zaznaczyłeś że posiadasz ten film od Galapagos, dziś dostałem informacje że oni jeszcze nie wydali tego filmu. Faktycznie posiadasz to wydanie od Galapagos?
Pozdrawiam


A wydanie to zostało wycofane?
Na to wygląda. Film był normalnie dostępny, a dziś nigdzie go nie ma, podczas gdy wszystkie inne wydania od Galapagos zalegają na półkach... No chyba, że przygotowali wyjątkowo mały nakład ale nie sądzę.
Pewnie pokpili z nakładem. Niektóre filmy w Polsce już po premierze są unikatami.
Dziwna sprawa w sumie bo będąc w zeszłym tygodniu w MM Molo w Szczecinie film normalnie stał na półkach i to kilka sztuk więc dostępny jest/był jeszcze kilka dni temu ale z ciekawości zajrzę tam może jutro i sprawdzę czy dalej jest Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17