Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Siódmy Syn / Seventh Son
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Polska premiera na Blu-ray i DVD 28 maja.

Według Bluedvd.pl Filmostrada wyda u nas również steelbooka.
Bluedvd.pl - 99,89zł

Z ciekawszych zagranicznych wersji to steel będzie można dostać w Czechach w kolekcji
"Filmarena collection Limited Numbered Edition" - Link
Steelbook fajny szkoda tylko, że film słaby .
Czaje się na ten film, ale czytałem niezbyt pochlebne opinie, więc zaczekam aż stanieje grubo po premierze.
jak zwykle... chujowe filmy mają najlepsze wydania u nas w kraju :/
Bluedvd.pl - steelbook za 99,98 zł
Empik - steelbook za 92,99 zł

Przyznam, że bardzo drogo jak za rzekomo mierny film, dlatego osobiście czekam na obniżkę, bo podoba mi się ten steel.
świetny film,oglądałem wiele razy, w każdym razie mnie się podoba
Ja do końca nie dotrwałem, a nie często mi się to zdarza. Smile
Empikowa cena (44.99 PLN) skusiła mnie do zakupu wydania w steelbooku pomimo 'bubla' w postaci braku tytułu na grzbiecie. Niestety po otwarciu czekała na mnie jeszcze jedna niespodzianka, która przypuszczalnie spodoba się osobom planującym kupno tego wydania a odsprzedającym później płytę 3D. Steelbook posiada wkładkę z przeznaczeniem tylko na jedną płytę. Druga płyta jest umieszczona w przezroczystej foliowej kopercie i włożona do opakowania luzem. Nie jest to może jakiś koszmar ale trąci amatorszczyzną. Problem pewnie powstał z tego, że w innych krajach wydanie w steelbooku zawiera film tylko w wersji 2D.

Przy okazji wprowadziłem szczegóły wydania do filmoskopu.

[Obrazek: thumb-lg-2362-siodmy-syn.jpg]
Siódmy Syn od FilmArena.

Zapraszam na unboxing -->>> Tutaj

[Obrazek: Seventh_Son_Full_Slip_Limited_SteelBook_...ion_01.jpg]