Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Odtwarzacze Blu-ray - cena a jakość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Pieter zbierasz dvd bo tak chcesz. Ja też mam dvd i nieliczny zestaw blu. A kolega co pisze blu poniżej 200zł chce Cię chyba na minę wsadzić lub lepiej 200zł wyrzuć do kosza.
Jeden z dwóch odtwarzaczy Blu z których na co dzień korzystam, kosztował 200 zeta. Zero problemów jak dotąd.
poproszę nazwę, model. W takim razie nie osiągasz tego co daje blu na telewizorze.
Idąc tym tokiem myślenia to o ile nie masz odtwarzacza Oppo za 3 tys zł to ty też nie osiągasz tego co daje blu Big Grin
idąc tym tokiem myślenia wszystkie od 201zl to się nie opłaca kupić bo nic nie wnoszą.
Ja nie przedstawiłem żadnego toku myślenia tylko opisałem Twój, więc jakim tokiem myślenia? Smile Sam zacząłeś komentując ceny odtwarzaczy, nawet nie wymieniając wyższości tych droższych modeli (od 201 zł w górę), które pewnie poza funkcjami sieciowymi u nas praktycznie nieużywanymi są znikome. Dopiero wyższa półka odtwarzaczy wprowadza takie rzeczy jak nowoczesne procesory Qdeo, ale to już są ceny na poziomie kilku tysięcy złotych. Główną robotę i tak odwala telewizor, a jeżeli chodzi nam o dźwięk to amplituner z kolumnami
Odtwarzacz teściowej Smile

http://www.oleole.pl/odtwarzacze-blu-ray/samsung-bd-f5100.bhtml?from=pla&gclid=CIzast_Q5MQCFUL4wgodPDYAjQ
Jedyne co nieco drażni to brak wyświetlacza.

Mój odtwarzacz (Sony BDP-S370) kosztował bodaj 550 zeta ale to było 4 lata temu, teraz już go nie ma w sprzedaży.
Samsung teściowej lepiej sobie radzi z niektórymi płytami, choć trochę głośniej chodzi (mój ostatnio zaczął się bardziej tłuc, ale przez ponad trzy lata był jednak cichy). Co do dźwięku - mam gdzieś wszelkie 5.1 i tym podobne, jadę na głośnikach z TV, funkcji sieciowych nie używam, 3D mnie nie interesuje. Odtwarzacz służy mi tylko i wyłącznie do odtwarzania filmów. Nic poza tym.

Cytat:W takim razie nie osiągasz tego co daje blu na telewizorze.

Jak dla mnie starczy. Wolę kupować filmy niż dopłacać do sprzętu.
Musze tu przyznać rację, iz nie ma co dopłacać. Sam kupiłem za ok 700 zł i troche pluje sobie w brode bo sam nie wiem co mam nibe "lepiej". Smart ? Śmiech na sali. Jedyny plus to 2 wyjscia HDMI i 2x USB ale czy to jest warte takich pieniędzy ?
Czaja tak z ciekawości to co posiadasz za odtwarzacz? Big Grin
Ja mam ASUS BDS-700, tylko ze względu na możliwość zmiany regionu. Sam odtwarzacz ma 2 HDMI, port USB (czy tam nawet 2, nawet nie pamietam), funkcje sieciowe, procesor Qdeo (niby ten sam co stosowany w Oppo 103), odtwarza multum formatów w tym BD ISO a i tak używam go tylko do odtwarzania płyt, usb sie kurzy a do neta jest podpięty tylko na ewentualne aktualizacje softu. Co mi po tych wszystkich bajerach skoro ASUS kompletnie skopał sprawę i odtwarzacz potrafi zamrozić obraz albo całkiem głośno mielić płytę (chociaż ja mam nadwrażliwość dzwiękową także moje głośno może być dla innych ledwo słyszalne), a tak to mam jeszcze w innym pokoju LG, którego kiedyś dostałem, może jest bez bajerów ale radzi sobie ze sporą ilością formatów z USB i nie ma problemu z płytami.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23