Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Jupiter Ascending / Jupiter: Intronizacja (2014)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Bluedvd.pl - Blu-ray = 88,89 zł
Bluedvd.pl - Blu-ray 3D = 114,89 zł
Bluedvd.pl - Blu-ray 3D Futurepak =  129,89 zł

Saturn - Blu-ray = 84.90 zł
Saturn - Blu-ray 3D = 110 zł
W Czechach będzie dodatkowo steelbook. Czyli powoli staje się to tradycją przy filmach Warnera. Podobnież będzie z American Sniper.
Najgorszy film roku póki co, totalna klapa w kinach i tyle edycji. Kto to kupi? Smile
Ja kupię dla projektów statków i muzyki Giacchino. No i jeszcze dodatki Smile. Tak więc tak, jednego klienta mają. Czesi Smile .
Dla mnie olbrzymie "meh", film zupełnie nie trafił w moje gusta (i nie tylko moje - 25% na Rotten Tomatoes mówi samo za siebie) - na półkę nie trafi. Cieszy mnie tylko to co napisał Cisek - jeśli WB faktycznie będzie tak traktować wszystkie swoje nowości, to naprawdę świetnie. Już zacieram rączki na American Sniper. Nawet nie potrzebuję zamawiać steela zza granicy, jakoś polubiłem futurepaki. Tongue
Ja również nie kupię, są ciekawsze tytuły do nadrobienia. Filmowi nie pomogła nawet Mila, ani efekty (które tak właściwie za wyjątkiem statków, też nie powaliły). Wachowscy chyba się wypalili na dobre Undecided
Oni się na dobre wypalili jakieś 15 lat temu.
Wachowscy sie wypalili odkąd Larry stał się Laną Wachowską
Jest wersja UHD w Polsce?
Stron: 1 2