Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zaczynamy kolekcjonowanie - tomaszgr97
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mało kto mnie pewnie kojarzy bo na forum jestem od niedawna, a i tak zazwyczaj raczej czytam niż piszę Smile Swoją kolekcję zacząłem budować jakiś czas temu, ale dla celów osobistej rozrywki - nie kupuję na ilość, tylko to co chętnie oglądam. Nie będę też  kupował samych filmów na BD, bo niestety są to koszty na które nie mogę sobie pozwolić zbyt często. Na razie pokażę to co udało mi się kupić do tej pory Smile Przepraszam za jakość zdjęć ale żaden ze mnie fotograf Tongue

Najpierw moja pierwsza pozycja kupiona na blu-ray:

Władca Pierścieni: Edycja Rozszerzona (6 BD + 9 DVD)
Obecnie jedyna słuszna wersja LOTR'a 12 godzin popisowej trylogii Petera Jacksona (wtedy jeszcze wiedział jak robić dobre filmy Tongue) + mnóstwo materiałów z planu (szkoda tylko że wydawca pozostawił niektóre bez napisów PL)
[Obrazek: DSCF2546.JPG]

Indiana Jones: The Complete Adventures (5 BD)
Filmy prezentują się naprawdę dobrze w odświeżonej wersji - poprawiona kolorystyka zupełnie mi nie przeszkadza; dodatki przejrzałem tylko, ale jest całkiem sporo zawartości, która dla fana jest jak znalazł.
[Obrazek: DSCF2543.JPG]

Wizard of Oz: 70th Anniversary Edition (2 BD)
Czarnoksiężnik znowu porywa. Obraz i dźwięk są bardzo dobrej jakości (na tyle na ile pozwala film z '39 roku). Sporo kolekcjonerskiej zawartości (w tym OST na CD). Zastanawia mnie tylko dlaczego piosenki w filmie nie dostały napisów PL. Normalnie nie mam problemów z rozumieniem tekstów piosenek po angielsku, ale śpiew Manczkinów to już wyższa szkoła jazdy
[Obrazek: DSCF2541.JPG]


No i cztery filmy w zwykłych wydaniach:
[Obrazek: DSCF2548.JPG]

Kolekcje mam zamiar powoli rozbudowywać (na tyle na ile pozwoli czas i środki. Nie wiem jak często będą pojawiać się update'y, ale to znowu zależy od możliwości. Na teraz to tyle Smile
spoko kolekcja,avatara polecam w wersji extended 3xBD ... dłuższa wersja i sporo dodatków
(13-05-2015, 16:26)blu-ray fan napisał(a): [ -> ]spoko kolekcja,avatara polecam w wersji extended 3xBD ... dłuższa wersja i sporo dodatków

Myślałem o tym, ale podstawową wersję dostałem bardzo tanio (ma połamanych jeden zatrzask) a nie jestem aż takim fanem filmu. ;-)
witam panie tomaszu i powodzenia w budowaniu kolekcji co nastepne w planie do nabycia ?