Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Powrót do Przyszłości (Seria)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Recencja Trylogii

Powrót do Przyszłości
Info o PL wydaniu: http://poral.eu/back_to_the_future.php
Różnica pomiędzy DVD - Blu-ray: link
U nas film wyszedł w takich wydaniach:
- Amaray
- Steelbook
[Obrazek: 14382521752_1c8d61bd6d_m.jpg]
- Trylogia w digipacku - Movieshelter Blog

Powrót do Przyszłości 2
Info o PL wydaniu: http://poral.eu/back_to_the_future_part_2.php
Różnica pomiędzy DVD - Blu-ray: link
U nas film wyszedł w takich wydaniach:
- Amaray
[Obrazek: th_BacktoFuture2_1_zps297b38f1.jpg]
- Trylogia w digipacku - Movieshelter Blog

Powrót do Przyszłości 3
Info o PL wydaniu: http://poral.eu/back_to_the_future_part_3.php
Różnica pomiędzy DVD - Blu-ray: link
U nas film wyszedł w takich wydaniach:
- Amaray
- Trylogia w digipacku - Movieshelter Blog

Z ciekawszych zagranicznych wydań i chyba najlepszych do tej pory niewątpliwie było wydanie w Tin Boxie.
Amazon.co.uk
Youtube

5 października z okazji 30-lecia filmu wyjdzie następna edycja kolekcjonerska:
"Back to the Future Trilogy 30th Anniversary Flux Capacitator Edition (Blu-ray)"
Discshop
Niestety nie taka fajna jak poprzednia... Sad

@↓ Wink
Seria ma swój początek w Polsce na vhs , wydane prze Iti home video. Niestety fotek z vhs w necie z ItI tyle co nic.
Film ma już 30 lat, wydań posiada dziesiątki, chyba jeden z najczęściej wydawanych filmów w różnych opakowaniach. Są kolekcjonerki, steelbooki, wydania specjalne i limitowane.
Niestety nie posiadam nawet 1/50 tych wydań.

Najpopularniejszym wydaniem na dvd jest całość w jednym pudełku kartonowym z bonusowym dyskiem

[Obrazek: Ke1kHwq.jpg]


Na blu ray, tym tematem trochę więcej się interesowałem ukazał się steelbook, ale tylko części pierwszej. Pozostałych nie ma bo i po co.

[Obrazek: DroPATZ.jpg]
Nakład wyprzedany

Wydaniem popularnym swego czasu to wydanie w kartoniku z trzema pudełkami blu ray.
[Obrazek: eBvpvSD.jpg]
Nakład wyprzedany

Wyszedł również steelbook z całą trylogią w Polsce
[Obrazek: YMHTQcl.jpg]
Nakład wyprzedany

Dostępne są pojedyncze filmy

Część pierwsza
[Obrazek: E6Oj7nU.jpg]
Sklepy

Część druga
[Obrazek: cggHRmM.jpg]
sklepy

Część trzecia
[Obrazek: VsMxs8J.jpg]
Sklepy

Markety posiadają jeszcze na stanie steelbooki, więc jak ktoś się przymierza z zakupem to polecam.

Dodatki w trylogi na blu ray - Patrząc z powrotem w przyszłośc, Powrót do przyszłości dwa odcinki anim serialu, 2015 wiadomość od doc Browna. Doc zbawia świat, zwiastun oraz poza czasem.

Wydanie Uk jedno z najdroższych zarazem
[Obrazek: AOVofiC.jpg]

Trylogia w pojedynczych steelach
[Obrazek: 01Aob5g.jpg]

Sklep Zavvi ma je w dobrych cenach razem

Inne ładne wydanie , o którym myślę to
Flux Capacitor Boxset Blu-ray

[Obrazek: e7fDZae.jpg]

Sklep z wysyłką free

Uff, to tyle z mojej strony. Do wyboru, do koloru
Nie przepadam, nie mam, nie planuję ani kupować, ani oglądać, więc zasadniczo nie mam czego szukać w tym temacie ale... powrót do czego? o_O

EDIT: No, teraz lepiej Smile
22 października pojawi się u nas trylogia w steelu
http://bluedvd.pl/powrot-do-przyszlosci-trylogia-steelbook-3-blu-ray.html
Po co odrestaurować filmy, skoro można je pińćset razy przepakowywać w nowe pudełka?

#FuckOffUniversal
To tylko zmiana opakowania czy i obraz jest poprawiony względem poprzedniego bluray ?
Jeżeli ktoś myśli o zamianie wydania BD trylogii Powrót do przyszłości na nowsze, to lepiej niech tego nie robi. Universal po naprawdę udanych remasterach Apollo 13 i Spartakusa nie wyciągnął konkretnych wniosków i jubileuszowa wersja BTTF, która pojawia się właśnie w sklepach, to tak naprawdę te same płyty, co we wcześniejszej edycji, plus kilka nowszych dodatków.
Na potwierdzenie moich słów:
Back To The Future Trilogy 30th Anniversary Edition Review - Blu-ray.com
W Polskim wydaniu w steelbooku nie ma chyba nawet tej czwartej płyty z nowymi dodatkami Undecided. Czyli przepakowanie w ładniejsze pudełko.
"Chyba" się mylisz.
Mam nadzieję. Faktycznie poprawili informacje w sklepach i są 4 płyty. Patrzyłem na to kilka tygodni temu przy zamawianiu. Super!
Wczoraj oglądałem tego steelbooka w Saturnie i na opakowaniu były wspomniane te nowe materiały bonusowe.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25