Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Tańczący z Wilkami (reż. Kevin Costner)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Myślę, że dostałem odpowiedź na swoje pytanie. Przyznam, że nie tego się spodziewałem, ale mimo wszystko dziękuję Wink
Istnieje jakaś szansa na wydanie UHD w najbliższym czasie, czy to temat zamknięty ze względu na prawa autorskie i nie ma się czym na razie przejmować tylko brać steela z US lub zwykłe z DE ?


EDIT: ok ostatecznie zamówiłem steelbooka od Shout Factory. Zapomniałem że Oppo jest teraz przerobione na multiregion, plus jak już mam wywalać prawie 100 zł za jednopłytowe wydanie z Niemiec, to już wole dopłacić te 36 zł i wziąć steela z dwiema wersjami filmu na osobnych płytach i trzecią z dodatkami. Z tego co widzę to na płytach są same filmy z komentarzami co przełoży się pewnie na nieco lepszą kompresję w sekwencjach gdzie więcej się dzieje. Np:
https://caps-a-holic.com/c.php?a=1&x=228&y=248&d1=14091&d2=14093&s1=143375&s2=143413&l=0&i=14&go=1

EDIT: 22.02.21
Uff dotarł w nienaruszonym stanie. Wysłali to w zwykłej kopercie z bąbelkami , jutro unboxing i seans Smile
[Obrazek: 5f10501370957760.jpg]
To wydanie tak jak jest podane na blu-ray.com ma blokadę Region A?
Tak jest zablokowane na region A

EDIT:  Unboxing >>



Przyznam że bardzo ładnie się prezentuje, główny atut to odbicia z każdej perspektywy wygląda nieco inaczej na półce. Przytoczę tu fotki z Hi Def Ninja, bo ze mnie raczej marny fotograf pod tym względem.
[Obrazek: img31-jpg.407236]
[Obrazek: img32-jpg.407237]
Zabieram się za oglądanie Smile
Stron: 1 2