Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W górnym menu na FS dodany został odnośnik do listy komentarzy. Możecie teraz śmiało komentować i każdy użytkownik będzie widział, że został dodany nowy komentarz.

Jeśli chodzi o dodawanie ofert sklepowych, to można je dodawać tylko ze sklepów, które mamy aktualnie na FS. W przypadku innych sklepów nie byłoby możliwości aktualizowania cen. Pomysł z kodami rabatowymi dobry, pomyślimy.
Mała podpowiedź odnośnie filtrów wyszukiwania.

Dodałbym opcję "nośnik" aby można było ograniczyć się do wyboru filmów na blu-ray bądź na dvd. Druga kwestia do zastanowienia wiąże się z tym, czy nie warto by było podzielić poszczególne wydania na "wydania podstawowe", "wydania limitowane" i "wydania kolekcjonerskie" (a więc i dodać kolejny filtr w wyszukiwarce).
Filtr na nośnik jest w spisie wydań. Na głównej stronie z ofertami jest niepotrzebny, bo nie ma ofert z filmami DVD. Te kilka, które zostało dodanych to tylko dlatego, że w sklepach znajdowały się one w kategorii Blu-ray.
Jak tak to ok. Smile

Ps. Czy dałoby radę dołączyć na filmoskopie podstronę "statystyki", na której byłaby informacja o:
- łącznej liczbie zarejestrowanych wydań w bazie filmoskopu (ogółem i w podziale na kraje pochodzenia)
- przyrostach (np. liczba zarejestrowanych wydań w ciągu ostatniego tygodnia)

Ps2. Może warto też na filmoskopie dodać opcję "Kontakt", aby ludzie mogli pisać o pomysłach na zmiany, problemach technicznych itd. bez konieczności przeskakiwania z powrotem na forum
Ktoś zacznie w końcu uzupełniać dane o zagranicznych wydaniach z zavii? Tongue
Byłoby miło, gdyby istniały indywidualne ustawienia dla konta - zamiast za każdym razem po wejściu na stronę używać opcji filtrowania chciałbym np. ustawić sobie by strona pokazywała mi tylko polskie sklepy i tylko obniżki cen.
Przylaczam się. Większości chyba interesują polskie sklepy.
Ja mam z kolei nieco inną uwagę. Gdy zakupuję coś z mojej listy życzeń i dołączam do kolekcji to ten film nie znika automatycznie z mojej listy życzeń. Przydałoby się zautomatyzowanie tego procesu.
http://filmozercy.com/filmoskop/product/7644702

Czy ktoś tam panuje nad tym, co dzieje się z ceną pakietu Hitchcocka?
Tak, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.