Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niestety moje możliwości w tym zakresie są mocno ograniczone, bo na półce mam tylko kilka wydań z Zavvi. Wszystko w rękach osób, które mogą się pochwalić większa ilością wydań z UK.
Nie no, to oczywiście była ogólna uwaga do wszystkich, którzy mają tylko pododawane pozycje do kolekcji i na tym koniec. Sam dodałem dopiero 1/6 swojej kolekcji ale u mnie co najmniej 95% wydań jest w pełni poopisywane.
Czy można się jakoś pozbyć zdjęcia z Vaderem (zastąpić je czymś innym) z profilu na FS?
Na razie nie ma takiej możliwości. Obrazek tła jest odgórnie ustawiany dla wszystkich użytkowników.
W takim razie szkoda, że nie jest to coś bardziej neutralnego Tongue
Grafikę możemy zmienić w każdej chwili, nie ma problemu. Wystarczy, że coś zaproponujecie.
No nie wiem, może coś w tym stylu:

http://www.lenchaineur.com/wp-content/uploads/2009/blu%20ray/collection/collection%20blu%20ray.jpg
Albo fragment tego typu zdjęcia - http://images4.static-bluray.com/htgallery/112723_full.jpg, gdzie widać tylko pólki z filmami ale już nie konkretne tytuły?

Albo, powiedzmy, logo filmożerców? Bo taki Vader czy inny Terminator to już jednak kwestia gustu i raczej kojarzy się z czymś co sobie każdy pod siebie ustawia.
Jakby się dało zrobić, że każdy sobie daje własne zdjęcie w tle, byłoby oczywiście optymalnie, ale nie jest to dla mnie szczególnie istotne.
No pomysł z tymi fotkami kolekcji dobry, ale też nie gwarantuje, że spodoba się bardziej niż jakaś grafika z filmu. Jeśli chodzi o ustawianie własnego tła to chcemy wprowadzić tę opcję w przyszłości. Do tego czasu każdy musi mieć tę samą grafikę.

Tak by się to prezentowało z tymi zdjęciami:

[Obrazek: 4.png]

[Obrazek: 5.png]
To tylko propozycja "neutralnego" tła. Niech się inni wypowiedzą.
Dla mnie to lotto jakie jest tło. Aż tak często nie siedzę w kolekcjach. Smile Chociaż propozycja nr.1 też fajnie wygląda.