Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W ten sposób zrobi się bałagan. Trochę tu, trochę tam. Po to są wydzielone specjalne sekcje, żeby można je było wypełniać stosownymi informacjami. Baza danych nie powinna zostawiać miejsca na interpretację w kluczowych jej elementach.
Coś Filmoskop nie trybi. "Not found."
Czyżby hajs za serwer się nie zgadzał?
Hehe małe problemy techniczne dzisiaj wszystko wróci do normy.

Edit: FilmoSkop już działa.
Mam taki problem
Dodaje wydanie w snapperze, ten sam kod EAN ma późniejsze wydanie w amarayau jak i kolejne wznowienia w innych okładkach.

przykładowo
http://filmozercy.com/filmoskop/edition/35192

Problem w tym że ktoś ma w kolekcji amaraya a wyświetla mu się snapper. Co z tym można zrobić?
Nie ma sensu chyba tworzyć kolejnych podkodów EAN ale czy byłaby możliowśc aby użytkownicy wybierali z galerii zdjęcie wydania któreby widniało w jego kolekcji? Byłoby to dodatkowo fajne w przypadku gdyby było kilka fotek frontu i mogliby wybierać co by się wyświetlało, czy kolekcja składałaby się z real foto czy zdjęć katologowych. Czy to jest możliwe?
Szczególnie że czasami jest wrzucone jakieś dziadostwo w mikroskopijnej rozdzielczości, gdzie praktycznie nic nie widać.
Masz te późniejsze wydania i na 100% EAN jest ten sam?
Po prostu ktoś wcześniej dodał już to wydanie w amarayu z serii Legendy Kina i jak chciałem dodać snappera to był ten EAN.

Sprawdziłem bo mam u siebie z kilka zdublowanych wydań w snapperach i amarayach. Są te same kody EAN. Czasem zdarza się ze jest nowa naklejka z kodem na pudęłki, wtedy jest nowy kod ale to żadko.

Ogólnie wszytkie wznowienia mają ten sam kod

[attachment=420]
Powinna być informacja, kto wprowadzał dane o/rejestrował wydanie danego filmu z podanym nickiem z forum, żeby można było wyjaśnić takie niezgodności między sobą.
jakie niezgodności? po prostu wznowienia mają ten sam kod. Fajnie jakby dało radę coś z tym zrobić