Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Brak możliwości wprowadzenia płyty nie posiadającej napisów.
W tym celu na liście z dostępnymi napisami powinna występować pozycja <brak> umieszczona na początku listy lub powinno działać usunięcie pierwszej pozycji z listy dostępnych napisów.
Proszę o dodanie do listy dystrybutorów: Studio Printel
Dystrybutor dodany. Wprowadziliśmy też na liście napisów i dźwięku pozycje "brak".
do tego kramu dodałbym ilość nośników w wydaniu - bez tego pierdololo "dodaj płytę", co wiąże się z uzupełnianiem masy innych detali, tylko od razu, żeby móc wpisać, czy wydanie jest jedno, czy wielopłytowe
Czy można by zmienić w końcu tego Vadera i czy jest możliwość o której pisałem aby wchodząc na swoją kolekcję pojawiały się "kafelki" i była możliwość filtrowania (typ opakowania, nośnik itp)? Trochę mnie wkurza że nie mogę przeglądać swojej kolekcji na całym ekranie tylko jako listę
Co z dodaniem daty filmu do wydania?
Podtrzymuje Mefisto, wprowadzić ilośc nośników. Mało kto wypełnia zawartość płyt, zawsze można ją uzupełnić ale żeby ilośc nośników była podawana od początku
Kolejny raz zauważyłe tym razem w przypadku Metropolis że ten sam kod EAN ma wydanie w amarayu jak i w digipacku. Dodałbym zdjęcia digipacka ale nie wiem czy lepiej do tego samego wydania czy stworzyć nowe np z literką A?
Czy uda się coś z powyższego zrealizować?
Obecny system zliczania płyt ma właśnie skłonić użytkowników do uzupełniania danych. Big Grin
Zmiana tła kolekcji, o którą tak zabiegacie, pojawi się w najbliższych dniach. Vader już chyba wszystkich zmęczył. Każdy będzie miał możliwość ustawienia własnego tła.
Do filtrów dodaliśmy kraj pochodzenia i opakowanie. Jeśli chcecie więcej filtrów, to nie ma problemu.
Przy widoku z kafelkami ciężko byłoby wyświetlić opis, cenę i datę zakupu. Możemy ewentualnie zwiększyć ilość pozycji na stronę.
Odnośnie Metropolis lepiej dodaj nowe wydanie z literką "a" na początku.
"Przy widoku z kafelkami ciężko byłoby wyświetlić opis, cenę i datę zakupu."
ale nie potrzebuje tego opisu daty zakupu itp. Fajnie jalby była możliwoś zmiany wyswietlania na kafelki bez żadnych opisów (tak jak obecnie ogląda się kolekcje innych użytkowników) i żeby jednocześnie działały filtry
W takim razie możemy dodać filtry w widoku Mój profil. Wtedy każdy będzie mógł też filtrować wydania w kolekcjach innych użytkowników.
To by było znakomite! Smile
Czy jest opcja aby w przypadku gdy film nie jest już dostępny w danym sklepie w kolumnie 'cena' pojawiał się wpis typu brak. Obecnie cały czas jest prezentowana ostatnia cena co dość często wprowadza w błąd a dodatkowo powoduje błędne działanie listy życzeń w sytuacji gdy nieaktualna cena jest najniższa i jako jedyna łapie się w limit ustawiony jako pożądana cena.