Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(17-03-2016, 20:21)matwiko napisał(a): [ -> ]No ok. Ale co z tym sortowaniem. Udałoby się coś takiego wprowadzić? Smile

Wolf. Nie byłoby zgrzytów gdybyś lepiej i pełnymi zdaniami formułował posty. Najlepiej po polsku. No i nie musisz zabierać głosu w każdym wątku. Tu nie ma nagrody za ilość nabitych postow :p

Rozumiałbym gdybym kogoś obraził i bezpośrednio do tej osoby pisał post. A tu jad się wylał wiadrami z byle powodu. Przypomina mi to utarczki między 8 , a 16 bitowcami za czasów Atari, c64 oraz Amigi, Atari St, Dokładnie to samo. Przegrała strona , która miała przegrać, a przepychanka była niepotrzebna Smile.
Wiem , że nie ma nagrody i złotej korony i całe szczęście.

(17-03-2016, 20:13)kew97 napisał(a): [ -> ]Masz rację lepiej nie katuj oczu, bo chyba już źle z nimi. Ja jestem bardzo ciekawy gdzie Ty takie tanie filmy w sklepach widzisz, owszem zdarzają się czasem, ale to nie jest norma żeby film kosztował 5 zł. Może zorientuj się w danym temacie zanim coś napiszesz. Tak będzie najlepiej dla wszystkich, i dla Ciebie, i dla użytkowników tego forum, którzy muszą czytać po raz kolejny te same głupoty, które wypisujesz. Wiedza nie boli, ignorancja owszem, może Ciebie nie, ale ludzi, którzy muszą czytać Twoje posty tak.

Wyślij mi 100 zł to kupię 10, albo 20 filmów dvd. Ostatnio były min z Imperial po dyszce w MM, a w biedrze po piątaku. Everest i Marsjanina kupiłem koledze po 15 zł na dvd. Za mc , lub dwa to będzie normalna cena zapewne
(17-03-2016, 17:16)wolfman napisał(a): [ -> ]Czyli filtr o rodzaju promocji na dvd też będzie?

Na razie to tylko plany. Aktualnie zajmujemy się czymś innym.

(17-03-2016, 20:25)matwiko napisał(a): [ -> ]No ok. Ale co z tym sortowaniem. Udałoby się coś takiego wprowadzić? Smile

Nie powinno być z tym problemu, ale jeszcze sprawdzę. Oczywiście w planach jest takie rozwiązanie jakie zaproponował Kirek, ale tak jak wspomniałem na razie pracujemy nad innymi aspektami portalu.
Cytat:Wyślij mi 100 zł to kupię 10, albo 20 filmów dvd. Ostatnio były min z Imperial po dyszce w MM, a w biedrze po piątaku. Everest i Marsjanina kupiłem koledze po 15 zł na dvd. Za mc , lub dwa to będzie normalna cena zapewne

Ja nie mówię o pierwszych lepszych 10 czy 20 filmach. I chodzi o nieużywane, bo z tego co mi wiadomo Filmoskop właśnie takie sklepy pokazuje. Przykładami to można rzucać ale normalne ceny DVD to 20-30 zł są wyjątki zarówno poniżej tej ceny, jak i powyżej ("Wada ukryta" - najtaniej 39 zł w Świecie Książki, "Nimfomanka" - 37 zł najtaniej również w Świecie Książki). A w Biedronce nie było filmów po 5 zł tylko 10 zł. I co z tego, że były jak teraz znowu gdzie indziej są droższe. Oba nośniki mają jedne rzeczy tańsze i jedne droższe. Oba mają przeceny, ale tak samo jak Blu-ray nie kosztuje 20 zł cały czas, choć była promocja Monolithu w Empiku, tak samo DVD nie kosztuje stale 5 zł, tak jest bardzo rzadko, jak już jest promocja to są po dyszce. Nie ma się co spierać w tym temacie, bo i tak nie dojdziemy do konsensusu. Niech każdy kupuje co chce. Peace! Big Grin

PS: Gdzie kupiłeś Marsjanina i Everest za 15 zł? Też chcę Smile
Wolfman, za przeproszeniem Twoje zachowanie w tym temacie przypomina posty innego usera tej strony (jaki był jego nick... blu-ray fan?)
(17-03-2016, 21:08)kryst007 napisał(a): [ -> ]Wolfman, za przeproszeniem Twoje zachowanie w tym temacie przypomina posty innego usera tej strony (jaki był jego nick... blu-ray fan?)

Tyle , że ja nikogo nie atakowałem ,ale po prostu się broniłem.

Gdzie kupiłem te dwa dvd z ogłoszeń typu olx. Jeśli chcesz to na priv podpowiem jak polować na takie rzeczy
To jak polować to akurat wiem, co chyba zresztą widać po moich aktualizacjach. Myślałem, że w sklepie kupiłeś, bo na sklepach się koncentrowaliśmy pisząc o Filmoskopie Smile
(17-03-2016, 21:54)kew97 napisał(a): [ -> ]To jak polować to akurat wiem,  co chyba zresztą widać po moich aktualizacjach. Myślałem, że w sklepie kupiłeś, bo na sklepach się koncentrowaliśmy pisząc o Filmoskopie Smile

No to był sklep, bo prowadził działalność , tyle że nie filmową, ale skoro wiesz co i jak to ok Smile
(17-03-2016, 21:02)kew97 napisał(a): [ -> ]Oba nośniki mają jedne rzeczy tańsze i jedne droższe.

Gwoli ścisłości: na forum i filmoskopie są także kolekcjonerzy VHSów i laserdisców, także aby być całkowicie fair, należałoby i te wydania dodać do bazy - zwłaszcza, że akurat na tych nośnikach poszczególne tytuły mają obecnie ceny największe ze wszystkich Big Grin just sayin'
Ale VHSów i laserdisców nie ma już w sklepach, więc to nie to samo. DVD nadal jest więcej od blu-ray Big Grin
Filmoskop ma dwie funkcje:
1. Informowanie o cenach w wybranych sklepach. Dostępna po kliknięciu w 'Filmoskop'. I tutaj pewnie wystarczy wybór pomiędzy DVD/BD
2. Baza wydań filmów. Dostępna po kliknięciu w 'Filmoskop' a następnie 'Wydania'. I tutaj warto wprowadzić do pola 'Nośnik' wartości VHS czy laserdisk. Jeżeli ktoś kolekcjonuje filmy na tych nośnikach to moim zdaniem powinno mu się pozwolić wprowadzić je do swojej kolekcji. Również przydałyby się wartości 'mieszane' jak BD+DVD ale o tym chyba już pisałem Wink