Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System edycji danych będzie w niedalekiej przyszłości. Jeśli teraz zobaczycie gdzieś błąd dajcie znać w komentarzu pod tym wydaniem.
Świetna sprawa, aż korci, żeby dodać całą kolekcję Smile
Super pomysł i świetne wykonanie. A czy będzie można podglądać kolekcje użytkowników?
Fajne to ale potrzeba iście tytanicznej pracy by to uzupełnić - nie wiem czy nasza 10-20-stka da radę Tongue
(07-07-2015, 18:18)huball napisał(a): [ -> ]Super pomysł i świetne wykonanie. A czy będzie można podglądać kolekcje użytkowników?
Przeglądanie kolekcji i listy życzeń jest dostępne.
Chwilę to trwało - hueh, wszystko dodane.
Siadłem przed półką i jakoś poszło. Tylko 100 wydań ale 4 po drodze gdzieś zaginęły. Dodałem też ceny. Większość +- parę złotych pamiętałem. Taki skutek wyszukiwania promocji Big Grin
Brak dystrybutora Pro-Motion. Mam również problem gdy chcę wyszukać film np. do 10zł to w wynikach wyszukania mam również filmy z zavvi do 10Ł.

A co myślicie nad możliwością własnoręcznego sortowania kolekcji? Np. klikam na film w mojej kolekcji i przesuwam go obok.
Pro-Motion już jest. Jedyne rozwiązanie przy tym sortowaniu po cenie to zaznaczenie polskich sklepów. W przyszłości będziemy myśleć jak to ułatwić.

Jeszcze taka prośba do osób, które będą dodawały wydania. Dodane zostało pole EAN, które należy uzupełnić przy dodawaniu wydania aby nie dochodziło do dublowania.

EAN znajduje się na tylnej okładce każdego wydania, jest to ciąg liczb pod kodem kreskowym.
Proszę o dodanie dystrybutorów VitraFilm, IDG i Carisma
Dodane.