Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przepraszam jeśli poruszam kwestię, która była już poruszona wcześniej, ale wertowanie 50 stron wstecz to nie jest zbyt wygodne rozwiązanie. Chciałem spytać czy można wysyłać komuś innemu okładki do podmiany, zamiast do osoby, która dodała dane wydanie bazy? Problem jest taki, że ciężko się z taką osobą skontaktować. A przecież mogło by być jak na przykładzie poniżej:

[Obrazek: 92mbvqn.jpg]

Uzupełniam bazę i napotykam się na ten problem nader często.
Dodawaj swoją propozycję do galerii danego wydania i pisz komentarz o podmianie zdjęcia głównego.
Tak zrobię. Dzięki. Smile
Niech mi ktoś wyjaśni czy jest sens wrzucać do bazy amerykańskie, australijskie czy japońskie wydania?
Jeśli tak to jaki?
Podstawowy to powiększanie bazy o istniejące wydania danego filmu.
Amerykańskie i australijskie są dodawane przeważnie przez użytkowników ponieważ posiadają je w kolekcji, czasami pojawiają się z automatu ponieważ posiada je w sprzedaży dvdmax. Japońskie dodawałem ja. Dotyczy to polskich filmów często nie dostępnych na BD w innych wydaniach. Tutaj jest temat o tym: http://forum.filmozercy.com/watek-japonskie-wydania-polskich-filmow
(13-11-2018, 01:53)Pai-Chi-Wo napisał(a): [ -> ]Niech mi ktoś wyjaśni czy jest sens wrzucać do bazy amerykańskie, australijskie czy japońskie wydania?
Jeśli tak to jaki?

Każde wydania jest sens dodawać. Amerykańskie i australijskie miewają czasami wersję PL, a nawet jeśli nie, filmoskop nie ogranicza się do wydań z wersją polską bo niby czemu miałby?
Prośba do osób uzupełniających dane dla wydań Ultra HD o:
1. Dodawanie informacji w komentarzu czy wersja PL dostępna jest tylko na płycie Ultra HD czy również na BD
2. Dodawanie informacji w komentarzu czy płyta BD jest Region Free czy Region A dla wydań amerykańskich
(13-11-2018, 09:55)Gieferg napisał(a): [ -> ]Każde wydania jest sens dodawać. Amerykańskie i australijskie miewają czasami wersję PL, a nawet jeśli nie, filmoskop nie ogranicza się do wydań z wersją polską bo niby czemu miałby?
Mam wydania których nie ma ani na liście krajów ani nie można w Filmoskopie znaleźć ich dystrybutora. Więc dlaczego nie ma tam opcji inny kraj i inny dystrybutor?

Acha Hongkongu i Taiwanu wpisywać jako Chiny się nie powinno bo mają inny od Chin region.
A nie ma ich na liście i Indii też nie ma Smile
P.S. wiem moja wina ;-)
Takie braki możesz zgłaszać w tym temacie lub jako komentarz przy dodanym wydaniu a zostaną one uzupełnione.
Ja się tylko zastanawiam czemu filmoskop jest nie po polsku. W zapisie cen w naszym języku stosuje się PRZECINEK, a nie kropkę.