Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przydałoby się dodanie do ofert sklepowych sklepu:
https://www.media-dealer.de
Mają dużo promocji i wysyłają do polski (chociaż drogo, 10EUR)
Przesyłka rejestrowana za te 10 EUR ?
Dostarcza PP czy kurier ?
Moja przesyłka była DHL-em. Dobrze zapakowana - płyty owinięte folią bąbelkową + pudełko wypełnione styropianowym "groszkiem".
Pytanie. Dopiero wczoraj, uzupełniając swoją kolekcję na filmoskopie w smartfonie, zauważyłem, że można tam dodawać datę zakupu filmu i kwotę jaką się na niego wydało. Czy można takie info dodawać również w filmoskopie na komputerze? Nie widzę takiej opcji. Jakaś instrukcja dla nieogarów? Tongue
Wchodzisz na swoją kolekcję przez ten link: http://filmozercy.com/filmoskop/collection i przy każdym wydaniu w kolumnie Opcje masz dwie ikonki: jedna do edytowania daty zakupu i ceny, a druga do usuwania pozycji z kolekcji.
Super, dzięki, właśnie o to mi chodziło. Wink
Jaki sens ma wstawianie samego obrazka z tytułem filmu? Bez informacji o nośniku, kraju pochodzenia, dacie wydania itd. Czy to jest swego rodzaju "zaproszenie" do wchodzenia na stronę konkretnego sklepu? Zakładka "Wydania" powinna chyba dostarczać informacji o danym wydaniu. Zwykły "lumpeks" się robi.
Tłumaczyłem to już wielokrotnie, ale powtórzę. Nowe wydania dodawane są do bazy przy automatycznym przeszukiwaniu sklepów. Nie ma możliwości, żeby skrypt sam uzupełniał wszystkie dane lub dopasowywał oferty do istniejących już wydań w bazie, więc takie wydanie musi poczekać, aż zostanie ręcznie uzupełnione lub przeniesione do istniejącej już pozycji przez moderatora albo admina FS. Baza jest ostatnio bardzo sprawnie uzupełniana, ale trudno, żeby było to zawsze robione na kilka minut po pojawieniu się oferty.
Ok, spoko Wink Dzięki za info Smile
Zgłosiłem Mateuszowi propozycję utworzenia 'Poczekalni' czyli funkcjonalności powodującej, że wydania dodawane przez automat będą widoczne tylko dla moderatorów/adminów a dopiero po ich obróbce wystawiane do ogólnego obiegu tak aby innych użytkowników nie straszyły 'wydmuszki'.
Jeżeli się uda to zrealizować to będzie Pan zadowolony Wink