Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy w filmoskopie dało by radę dodać tryb sortowania po największych obniżkach (% lub wartość)?
Jest taki filtr, nazywa się: Zmiana cen. Możesz wybrać wysokość przeceny w procentach.
Tak, tylko mi chodzi, żeby móc to posortować po największych obniżkach. Domyślnie chyba pokazuje listę w kolejności edycji cen.
Dodałem polską wersję do X-men Dark Phoenix na płycie 4k z UK
Proszę o dodanie suma wszystkich strachow 4k z Amazon. Es lektor i napisy pl na płycie 4k oraz tylko napisy na płycie Blu Ray

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie można wejść na brytyjskie wydanie Clone Wars (Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów - sezony 1-5)
EAN: 5051892141536
http://filmozercy.com/filmoskop/editions?sortby=added_desc&release_date_from=&release_date_to=&search=5051892141536

Ogólnie to chciałbym podziękować pomysłodawcom i twórcom FilmoSkopu, bo ponad połowa mojej kolekcji, była, jest, i pewnie będzie "konsultowana" z FilmoSkopem Smile
Najczęściej upewniam się co do wersji językowych i sprawdzam jak kształtowały się ceny, by wiedzieć czy nie przepłacam Big Grin

Tak więc gratuluję i dziękuję.
Wydanie już działa. Wink
Prośba o modyfikację pola wyboru przy polska wersja: zamiast "brak", "dźwięk", "napisy", "dźwięk i napisy" proponuję: "brak", "lektor", "dubbing", "napisy", "napisy i dubbing", "napisy i lektor". Fajnie by było aby w przypadku gdy są napisy/lektor/dubbing rozwijałoby się dodatkowe pole do wyboru w którym można byłoby dodać/wybrać imię i nazwisko lektora lub aktora w przyp. dubbingu.

Byłoby idealnie móc dodać jakość dźwięku czy to Dolby Atmos czy DD 5.1. etc.
A co w przypadku gdy w wydaniu masz do wyboru dubbing i lektora?

Dźwięk dodajesz opisując płytę.
Jeżeli są takie to też dodać.

Dźwięk dodajesz z palca? Nie lepiej zrobić odgórny wybór?