Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy nie warto by wyświetlać kodów EAN? Bo o ile są obowiązkowe przy dodawaniu to nie widzę ich nigdzie i czasem mam wątpliwości czy chodzi o to samo wydanie. Inna sprawa, co z wydaniami które różnią się jedynie okładką w zależności od kraju? Powinny być dodane oddzielnie dla każdego EANu?
EANy są już widoczne dla zalogowanych użytkowników.
Ogólnie fajnie to wszytko wygląda i działa.

Co do EAN padło dobre pytanie, każdy numer EAN to osobne wydanie? a co jak wznowienia mają ten sam numer a sa np w innych okładkach?
Prosze o dodanie snapperów do typów opakowań
"wartość klekcji" - skoro wpisujemy ręcznie iole kosztoiwał onas wydanie to nie nazywajmy tego wartośc kolekcji ale "ile nasz kolekcja kosztowała" lub :ile wydaliśmy na kolekcję"
Każdy EAN to jedno wydanie i w bazie nie może być dwóch wydań o tym samym kodzie. Snappery dodane, z tą nazwą słuszna uwaga już zmienione.
Możecie już edytować i usuwać płyty w wydaniach. Ogranicza się to jednak do tych płyt, które zostały dodane przez Was osobiście.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Przydałaby się też edycja galerii (własnej jej części). Nie wiem czy nie warto by też wprowadzić wymagań technicznych/regulaminu pozyskiwania dotyczącego zamieszczanych zdjęć. Nie żeby mi swoboda przeszkadzała.

Zastanawiam się jeszcze czy nie przydałaby się osobna rubryka na wpisanie daty zakupu/wprowadzenia do kolekcji. Teraz mamy tylko datę dodania do bazy co nie niesie ze sobą żadnych informacji do analizy.

Podoba mi się zamysł i kierunek w jakim podąża ten projekt Wink
To jeszcze drobna uwaga gramatyczna:
- w przypadku napisów powinno być "szwedzkie" a nie "szweckie"; wyrzuciłbym też "finlandzkie", bo "fińskie" to poprawna forma gramatyczna a już jest na liście
Ja bym dorzucił jeszcze wydania Chińskie i Koreańskie do listy.
(12-07-2015, 09:02)poral napisał(a): [ -> ]Wszystko fajnie ale:
- nie mam możliwości usunięcia zdjęcia z galerii
- przy edycji nie ma możliwości poprawienia czegokolwiek np daty wydania.
- ponowne edytowanie po rozwinięciu trzeba przewijać na pasku (chowa się na samym dole strony - firefox)

http://filmozercy.com/filmoskop/edition/35726

Możliwość usunięcia zdjęcia już jest i tak jak w przypadku płyt można usuwać tylko swoje zdjęcia.
Jeśli dane zostały już wprowadzone to nie będzie możliwości ich edycji, będziemy wprowadzać system "zgłoś błąd", gdzie będziecie zgłaszać błędne dane i będą one weryfikowane.
Pasek edycji wydania został już rozwinięty na stałe, tak chyba lepiej.

(12-07-2015, 10:04)adi90a napisał(a): [ -> ]Przydałaby się też edycja galerii (własnej jej części). Nie wiem czy nie warto by też wprowadzić wymagań technicznych/regulaminu pozyskiwania dotyczącego zamieszczanych zdjęć. Nie żeby mi swoboda przeszkadzała.

Zastanawiam się jeszcze czy nie przydałaby się osobna rubryka na wpisanie daty zakupu/wprowadzenia do kolekcji. Teraz mamy tylko datę dodania do bazy co nie niesie ze sobą żadnych informacji do analizy.

Podoba mi się zamysł i kierunek w jakim podąża ten projekt Wink

Chodzi Ci o edycje zdjęć w wydaniu czy galerii kolekcji? Notka o umieszczaniu zdjęć już się pojawi. Dodaliśmy także dodatkowe pole do wpisywania daty zakupu - słuszna uwaga.

(12-07-2015, 11:18)Kapitan_kusiak napisał(a): [ -> ]To jeszcze drobna uwaga gramatyczna:
- w przypadku napisów powinno być "szwedzkie" a nie "szweckie"; wyrzuciłbym też "finlandzkie", bo "fińskie" to poprawna forma gramatyczna a już jest na liście

Poprawione.

(12-07-2015, 11:44)meaner napisał(a): [ -> ]Ja bym dorzucił jeszcze wydania Chińskie i Koreańskie do listy.

Dodane.