Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: FilmoSkop - opinie i komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Avatar możesz edytować tutaj na forum, edycja tła nie jest jeszcze dostępna. Można dodać dwa zdjęcia pod tytułem "tył okładki". Co do zwiastunów to był taki pomysł, ale według mnie zbyt zapycha to widok wydania. Jak więcej osób będzie za takim pomysłem to pomyślimy.
Zwiastuny zbędne, bez jaj proszę.
(14-07-2015, 15:59)Kapitan_kusiak napisał(a): [ -> ]Ps. W miejscu gdzie mogę wprowadzić cenę, datę zakupu oraz opis wydania w kolekcji powinna być możliwość wyboru waluty (a tam gdzie podlicza wartość całej kolekcji powinien być podział na łączną wartość towarów zakupionych w zł, euro, dolarach itd.)

Cenę z zagranicznych wydań trzeba ręcznie przeliczać na złotówki, bo wartość kolekcji może być pokazana tylko w jednej walucie.
Kiedy będzie można spodziewać się rozszerzenia ofert sklepowych o Amazony i filmarena.cz?
(15-07-2015, 12:52)Kapitan_kusiak napisał(a): [ -> ]Kiedy będzie można spodziewać się rozszerzenia ofert sklepowych o Amazony i filmarena.cz?

Amazony może się pojawią, ale filmareny nie mamy w na razie planach.

Dodana została etykieta NAJTANIEJ, która informuje bez wchodzenia w wydanie czy najnowsza obniżka to aktualnie najniższa cena. Po najechaniu kursorem na etykiety "Posiada" i "Chce" wyświetla się komunikat czy użytkownik ma w swojej kolekcji lub na liście życzeń to wydanie.
Poproszę o dodanie momentum do dystrybutorów Wink
Dodany.
Dodatkowa uwaga dot. kodów EAN.

Zauważyłem, że nie każdy wie, o co dokładnie chodzi (np. w bazie są 2 identyczne wydania filmu "Rzeź" Polańskiego z Polskiej dystrybucji i żaden nie ma właściwego kodu EAN (jeden zaczyna się na mm - pewnie od Media Markt a drugi na sa od Saturna).

Moim zdaniem przydałoby się przy rejestracji wydania w bazie przy polu "kod EAN" umieścić dymek z podpowiedzią, który wyświetlałby się po najechaniu na nazwę kategorii albo jakiś mały przycisk obok. Może nawet warto dodać podpowiedź graficzną z widocznym kodem kreskowym i numerem poniżej z wziętym w ramkę ciągiem cyfr składającym się na właściwy kod.
Wydania, w których EAN jest utworzony od skrótu sklepu to wydania, które zostały dodane automatycznie przy aktualizacji z danego sklepu. Przede wszystkim tyczy się to nowych wydań i preorderów, których nie ma jeszcze w bazie. Większość starszych wydań została już posegregowana, ale jak widać nie wszystkie. Natomiast jeśli chodzi o podpowiedź czym dokładnie jest EAN, to bardzo dobry pomysł i na pewno z niego skorzystamy.
Dzięki za wyjaśnienie. Smile