Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Problem z odtwarzaniem blu ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Może ktoś z was już spotkał się z tym problemem i zna rozwiązani.

Otóż na moim lapie i za pośrednictwem zewnętrznego odtwarzacza blu ray + Power DVD 15 nie mogę odtwarzać najnowszych formatów blu ray... ponoć jest jakaś technologia którą moje GPU już nie obsługuje sa zaimplementowane na płycie. Na konsoli PS3 jest wszystko OK. Sterowniki GPU, graficzne etc. na lapie są aktualne... ale nadal wyświetla mi się taki komunikat:

[Obrazek: dMWjfh5.jpg]

Jakieś pomysły lub sugestie? z góry dziękuję za pomoc.
anyDVD HD rozwiąże Twój problem, ale może bez niego się obejdzie...
Jakie GPU siedzi w tym lapie, jaki system i konkretnie na jakich filmach pojawia się ten komunikat w PowerDVD ?
na najnowszych wydaniach filmów typu Kingsman czy Exodus.

GPU GF GTX860M, win 7 ultimate,
Wygląda na to, że FOX wprowadził jakieś nowe zabezpieczenia i stąd problem.
PowerDVD zaktualizowany do najnowszej wersji ?
BD & 3D Advisor wszystko na pass ?

Jeśli tak to uderzaj do ich supportu i żeby ci cokolwiek pomogli będziesz musiał im podesłać logi z dxdiag i BD & 3D Advisor.
Na pewno nie są to ograniczenia sprzętowe - BD powinno działać na dużo starszym GPU od Twojego.
[Obrazek: DBNw0KJ.jpg] [Obrazek: jWlL9Hj.jpg]

Tak czy inaczej ANYDVD rozwiązał problem.
W filmoskopie przy brytyjskim wydaniu filmu Braveheart UHD o numerze EAN: 5039036090278 widnieje opis "Na niektórych odtwarzaczach występuje problem z odtworzeniem płyty Ultra HD posiadającej oznaczenie: F1-8908-UHD-SE.1".

Wie ktoś czy odtwarzacz Blu-Ray 4K SONY UBP-X700B też ma problem z odtworzeniem tej płyty?
https://forum.filmozercy.com/watek-plyta-nie-chce-sie-odtworzyc?pid=54052#pid54052
Ale z tego co pamiętam, ktoś przez PW pytał się mnie jaką wersję softu mam wgraną bo u niego wystąpiły problemy. Niestety nie mam już tych wiadomości więc nie pamiętam kto to był.
Wielkie dzięki za odpowiedź.
Reacher napisał:
W filmoskopie przy brytyjskim wydaniu filmu Braveheart UHD o numerze…

Trochę za wcześnie abym się wychylał z odpowiedzią gdyż dziś nic nie wniosę do sprawy.
Odnotowałem problemy podczas odtwarzania Braveheart UHD. Myślałem, że siada mi odtwarzacz, ale nie.
Podczas drugiej projekcji sporządzę notatki. Nadto wynotuję EAN i takie tam.  Postaram się pamiętać o sprawie.
Dzięki Daras za chęci. Film zamówiłem, więc za jakiś czas przekonam się na własnej skórze Smile.
Stron: 1 2