Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Remastery
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Żona jest po filologii angielskiej, to się ją posadzi obok i będzie robić za lektora  Cool
Nice. Shy
Mam pytanie jakie filmy w 4K posiadają też nowy remaster na dołączonym wydaniu Blu-Ray poza Matrixami, Terminatorem 2 i nadchodzącymi Batmanami?
Mnóstwo, więc ograniczę się tylko do tych, które mają pl wersję zarówno na UHD jak i dołączonym BD - np. 2001 Odyseja kosmiczna, Bez przebaczenia, Chłopcy z ferajny (USA), Przyczajony tygrys, ukryty smok.
@ Jedi-Matser
Cliffhanger, Terminator 2, może jeszcze Alien (40th Anniversary edition)...
Np.

Dark Crystal
Bram Stoker's Dracula
Close Encounters of the Third Kind

Alien nie ma remastera na BD.
Czyli tylko te tytuły, które podałeś mają na wydaniu Blu oprócz nowego mastera wersję pl ?
Dołączona płyta BD do Obcego UHD to ta sama płyta co w wydaniach z 2010r.
Alien 40 th Anniversary ma w wydaniu które wyszło w PL w standardowym pudełku starą wersję Blu. Nie wiem, czy np: w Steelbooku jest inaczej. Bo spotkałem się z wydaniem w steelu Aliena 40th w wydaniu tylko Blu-ray 1080p, ciekawe jakie tam jest wydanie.

Wersja 4k Draculi z nowym masterem na Blu ma polskie tłumaczenie ?
(31-05-2019, 11:27)Jedi-Matser napisał(a): [ -> ]spotkałem się z wydaniem w steelu Aliena 40th w wydaniu tylko Blu-ray 1080p, ciekawe jakie tam jest wydanie.
A jakie ma być skoro nie istnieje nowy remaster Aliena na BD?

Cytat:Wersja 4k Draculi z nowym masterem na Blu ma polskie tłumaczenie ?
Tak, min. we Włoszech.