Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Remastery
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie, to zupełnie na poważnie.
Hmm... w recce She's Having a Baby surowa ocena obrazu i mnóstwo narzekań, ale porównanie screenów pokazuje jednak całkiem ładny transfer: KLIK
Transfer ładny, ale kompresja obrazu słabiutka - wyobrażam już sobie jak w ruchu struktura ziarnistości obrazu się prezentuje, szczególnie na jednolitym tle...
Z okazji 25-lecia "Mission: Impossible" na maj zapowiedziane są wydania z nowym remasterem.

[Obrazek: thumb-lg-14782938-mission-impossible-25t...y-2021.jpg]

EDIT: Właśnie sobie przypomniałem, że ten film doczekał się już wydania na 4K UHD więc ten remaster pewnie nie dla wszystkich przydatny Wink
Dla mnie przydatny - super sprawa Smile Jeszcze niech dwójkę tak zrobią i mam komplet. UHD nie potrzebuję akurat w tym wypadku - zwłaszcza jedynka to na tyle specyficzny film, że nie potrzebuje HDRa.
Nareszczcie! Po ponad roku opóźnienia Turbine Medien zapowiedziało premiery remasterów BD Dragonheart i Daylight.

[Obrazek: 51136014750_7a29e6b7e0.jpg][Obrazek: 51135120753_679d8340b9.jpg][Obrazek: 51134239022_66ef995647.jpg]

Dźwięk w Dolby Atmos i AURO-3D 11.1. Wydania będą w formie mediabooków. Grafika na Dragonheart prezentuje się bardzo fajnie i szkoda, że nie trafiła na FuturePaka z serii Turbine Steel Collection. No ale cóż, Niemcy mają jakąś słabość do tych mediabooków. Wydają tego bardzo dużo i zdecydowana większość grafik na właśnie tych wydaniach prezentuje się o wiele lepiej niż większość wydawanych obecnie steelbooków.
Poniżej linki do oficjalnego sklepu sklepu:
Dragonheart w turbine-shop.de
Daylight w turbine-shop.de
Wiadomość o tyle ciekawa, że być może Arrow również wyda te filmy. Crash na UHD od Turbine prezentuje się bardzo podobnie do tego od Arrow, podobnie The Thing. Wygląda na to, że źródłem były te same remastery...
Są już screeny obu wiadomo gdzie - różnica względem poprzednich wydań sprowadza się w sumie do braku filteringu, poza tym obraz ten sam. Za te ceny pass.
Sięgnij po starego mastera, wyostrz go najzwyklejszym EE i nazwij go remasterem.
Nie ze mną takie numery, Turbine Big Grin
Recka 4k Dobry, Zły i Brzydki
https://thedigitalbits.com/item/good-bad-and-ugly-2021-klsc-4k-uhd

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka