Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Remastery
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
good, pytanie czy dodatki zachowuje
Aj tam dałbyś mi punkt do reputacji, bo z tym newsem myślałem tylko o Tobie , bo prawie chciałeś kupić edycję z woskiem Big Grin
Chciałem, bo nie było innego, a dodatki fajne ponoć. Inna sprawa, że jeszcze w tym roku ma wyjść kolekcjonerka w USA (przypuszczalnie A-locked, ale już trudno)
O remasterze Oldboya można było przeczytać od kilku lat, ale jego premiera wciąż była opóźniana przez koreański Plain Archive.
Wygląda na to, że może jednak w tym roku się doczekamy w Europie -> click.
Criterion podobnie jak Arrow US otwiera się na europejski rynek. Od 18tego kwietnia wypuszczają swoje pierwsze pozycje w UK >>
http://www.blu-ray.com/news/?id=18621
fuck yeah!!!!
Co niektóre pozycje na pewno będą konfliktowały z prawami autorskimi obecnych dystrybutorów , no ale pożyjemy zobaczymy Smile
mnie na razie interesuje zawartość i cena - jeśli dodatki będą te same, to super, jeśli koszty również, to już gorzej
Dodatki do "Makbeta" będą takie same jak w wydaniu amerykańskim, więc w pozostałych powinno być podobnie. Gorzej może wyglądać cena, właśnie ze względu na dodatki, które od niedawna muszą być zgłaszane do ichniego urzędu cenzorskiego na podobnej zasadzie jak filmy, co oczywiście generuje dodatkowe koszty.

Fajnie, że na pierwszy rzut idzie katalog Sony, bo w temacie od dłuższego czasu była posucha. Gorzej, że wejście Criteriona w dłuższej perspektywie osłabi pozycję Arrowa, Eureki i BFI.
Skoro jesteśmy przy Criterionie...

Remaster The Graduate ze skanu 4K.

W maju natomiast Studio Canal w UK wyda Ran Kurosawy, również ze skanu 4K (w Japonii już jest dostępny).