Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Bad Boys - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Mam brytyjski steelbook też z tyłu jest jak na tym powyżej 2:40:1 dla 1080p. Greckie i brytyjskie wydanie mają płytę i dodatki takie same. No i greckie ma ten napis , o którym wspomniałem. Skoro to taki prima aprilis od nich to w porządku. Nie będę się nad tym rozwodził, a spytać można.
4k remaster. Ale nie 4k nośnik.
No a gdzie ja pisałem o nośniku 4k? Jest na pudełku napisane , że rozdziałka 16:10 jest w 4K i chodziło mi o potwierdzenie tego
Jeśli nośnik nie jest 4k to rozdziałka też nie jest 4k.
To na blu ray nie ma szans upchać wyższej rozdziałki, którą odbiera w zależności od rodzaju tv kabel hdmi?
Upchnąć na płycie można wszystko - materiał HD pójdzie z płyty DVD, Blu czy z pendrive'a, UHD pewnie też (z tym, że nikt nie wydaje niestandardowo, więc nie dostaniesz nic w UHD na zwykłych płytach), ale... odtworzy to tylko i wyłącznie odtwarzacz/TV który czyta dany format -> żaden standardowy odtwarzacz DVD/BD nie odtworzy ci niczego wyżej niż 1080, niezależnie czy nagrasz to na płycie DVD, Blu, penie czy rozsmarujesz na kanapce i wsadzisz mu w czytnik.

It's that fucking simple.
I jeszcze jedno sprostowanie, bo widzę, że mylisz dwa pojęcia. 16:10 to nie rozdzielczość tylko proporcje obrazu. Proporcje obrazu np. 16:10 mogą być zachowane zarówno przy rozdzielczości SD, Full HD, 4K, 8K itd Wink To nie ma nic wspólnego z rozdzielczością Smile
Przy czym akurat proporcje 16x10 to miewają co najwyżej monitory, a nie filmy ani telewizory, a na wspomnianej okładce jest 16x9.
(03-03-2016, 23:07)spoon napisał(a): [ -> ]I jeszcze jedno sprostowanie, bo widzę, że mylisz dwa pojęcia. 16:10 to nie rozdzielczość tylko proporcje obrazu. Proporcje obrazu np. 16:10 mogą być zachowane zarówno przy rozdzielczości SD, Full HD, 4K, 8K itd Wink To nie ma nic wspólnego z rozdzielczością Smile

Ja wiem , że to są proporcje obrazu. Przepisałem, to co jest na okładce
Ok, chciałem pomóc, bo nie miałem pewności, czy dobrze to rozumiesz Wink

A wracając do tematu. Ktoś już zamawiał dwupak gdzieś? Skąd najlepiej brać, żeby obie wersje faktycznie mieć w nowych masterach?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9