Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Bad Boys - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dodałem kilka zdjęć do filmoskopu. Jest teraz dostępny w cenie 229 zł ale wysyłka 3-15 dni.
Jeszcze polską wersję ustaw Smile
Ustawiona
Jestem tu po raz pierwszy. Dodałem przed chwilą do wydań płytkę 4K UHD Bad Boys For Life ze zdjęciem z Indii. Z okładki wynika, że są polskie napisy na UHD i polski lektor i napisy na BD. Oferta była na indyjskim Amazon, ale po próbie przejścia do płatności dostałem odmowę. Czy ktoś zna jakiś rzetelny sklep z Indii, gdzie można to wydanie zamówić?
Po cholerę aż z Indii? Czechy i Włochy są, jak by to powiedzieć, bliższymi i pewniejszymi krajami.
W Czechach o ile mi wiadomo Bad Boys for Life nie wydano na Blu-Ray, jedynie na DVD.
We Włoszech też nie widzę tego do kupienia, jedynie import z innego kraju (inne płyty, bez polskiego), przynajmniej na amazon.it. A nawet jakby film był dostępny na UHD we Włoszech, to i tak bez .pl na Blu-Ray, a rozumiem, że to w tym wypadku jest istotne.

Więc pytanie uważam za zasadne, tym bardziej, że ceny w Indiach są atrakcyjne, ale rzeczywiście chyba ciężko znaleźć sklep, który wysyła do Europy.

Z mojej strony polecam poszukać czegoś na Węgrzech (tam też obie płyty mają polską wersję), ewentualnie przepłacić za steelbook z bluedvd.
Pytałem, bo zależy mi wersji z polskimi napisami. W Europie nie można znaleźć dostępnego egzemplarza. Na włoskim Amazonie jest, ale cena chora ( 55 EUR + 20 EUR wysyłka), a i gwarancji nie ma, że to wersja z polskimi napisami - piszą wysyłka Wielka Brytania. Steelboxa nie ma już w sprzedaży.
Filmarena oferuje tylko DVD.
Bluedvd - nie mają w ofercie
Na allegro jest oferta z polskimi napisami ale tylko na płycie UHD.
Witam orientuje sie ktoś czy box bad boys 4k z francuskiego amazona w trzeciej częsci bad boys for live 4k ma polskie napisy chociaż.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9