Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Bram Stoker's Dracula
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dolby Digital core czy Dolby Digital TrueHD?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Tego niestety nie wiem, bo wydania na razie nie posiadam. Przymierzając się do zakupu znalazłem wcześniej wspomniane informacje, ale niestety nigdzie nie znalazłem czy jest to DD Core czy też TrueHD. :/ Ogółem jedyne na czym można polegać to opinie użytkowników/recenzje, bo Zavvi nie wie dokładnie co sprzedaje, a na kartoniku i w opisie są błędne informacje ze specyfikacjami poprzedniego wydania.
To ja bym założył że TrueHD. Zatem w stosunku do Atmosa różnica tylko w braku obsługi głośników sufitowych.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Jeśli to jest remaster to powinien być DTS-HD MA 5.1, jeśli stary transfer to LPCM 5.1 i Dolby Digital 5.1. Oczywiście mowa o angielskiej ścieżce dźwiękowej.
Atmos i TrueHD 7.1 jest tylko w remasterze z USA i Kanady.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
I stare wydanie -> http://poral.eu/bram_stokers_dracula.php

Verrax, teoretycznie jest możliwe, że ten steelbook ma jeszcze inną specyfikację od reszty wydań, ale wydaje mi się to jednak nieprawdopodobne. Dla pewności porównaj wygląd menu oraz listę dodatków.

Np. na tym screenie remastera z poral.eu widoczny jest dodatek Reflections in Blood: Francis Ford Coppola and Bram Stoker's Dracula oraz Practical Magicians: A Collaboration Between Father and Son.
Oba dodatki są obecne jedynie w remasterach. Jeśli na Twojej płycie ich nie ma to niestety masz płytę ze starego wydania.
(05-01-2016, 23:33)misfit napisał(a): [ -> ]Verrax, teoretycznie jest możliwe, że ten steelbook ma jeszcze inną specyfikację od reszty wydań, ale wydaje mi się to jednak nieprawdopodobne. Dla pewności porównaj wygląd menu oraz listę dodatków.

Wszystko posprawdzam i potwierdzę różnorakie opinie z internetowych for, ale dopiero kiedy "Dracula" zawita do mojej skrzynki pocztowej. Tongue
Draculowy steelbook z Zavvi właśnie do mnie przyszedł, wszystko już posprawdzane. Płyta podchodzi z nowego wydania "Mastered in 4K" - dodatki Reflections in Blood: Francis Ford Coppola and Bram Stoker's Dracula oraz Practical Magicians: A Collaboration Between Father and Son są obecne, tak samo jak ścieżka 5.1 DTS-HD MA oraz polska wersja (napisy + lektor). Werdykt jest jeden - śmiało można kupować. Prócz tego sam steel naprawdę dobrze się prezentuje. Big Grin

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
(18-01-2016, 18:59)poral napisał(a): [ -> ]Zrobił byś ładne zdjęcia na białym tle do strony przód i osobno tył ?

Niestety, aktualnie nie mam pod ręką dobrego aparatu. :/

Co do samego zremasterowanego wydania Draculi, to o ile film jest w polskiej wersji, to dodatki już spolszczone nie są. Każdy z dodatków ma jedynie dostępne napisy w języku angielskim + 3 inne, ale brak wśród nich PL.
Stron: 1 2 3 4 5 6