Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Bram Stoker's Dracula
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
To nie kupuj, proste. Za każdym razem musisz produkować te rakotwórcze wywody?
wolfman, szokujące jest dla mnie, że nie łapiesz tego jak działają pre-ordery na amazonach, zavvi, itp. Wyobraź sobie, że cena filmów UHD ma zwykle sugerowaną cenę na poziomie £30-35 i na tyle są one często wycenione zaraz na początku gdy produkt jest wprowadzany do systemu sklepów (to samo jest na amazon.com, itp.). Cena jest później sukcesywnie obniżana i w momencie premiery w większości sklepów wynosi ona zwykle nie więcej jak £20 i tyle sklep pobiera z karty bo płaci się najniższą cenę między dniem złożenia zamówienia na pre-order, a datą premiery.

Tu masz wszystko objaśnione, zavvi -> http://help.zavvi.com/index.php?action=artikel&cat=34&id=165&artlang=en
Amazon -> https://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?nodeId=201254060

Więc Twoje śmiechy na cenę tej Drakuli nie mają w tym momencie żadnego racjonalnego powodu. Nie fair byłoby też porównywanie cen w dniu premiery czy niedługo po premierze do filmów które na rynku są już pół roku czy nawet dłużej. Pomijam już nawet kwestię zupełnie innego wydawcy i innego kraju, który ma odmienną politykę cen.
Koszty wysyłki z kolei mają znaczenie dla niemal wszystkich na tym forum - potrafisz zauważyć coś poza czubkiem własnego nosa ?
(20-08-2017, 08:01)misfit napisał(a): [ -> ]Koszty wysyłki z kolei mają znaczenie dla niemal wszystkich na tym forum - potrafisz zauważyć coś poza czubkiem własnego nosa ?
Mam nadzieję, że przestaniesz się szokować jak objaśnię o o co mi chodzi, zdrowie najważniejsze. Składam preordery na gry od lat i w preorderze jest tańsza, są dodawane bonusy w postaci podkładek, dlc, steela i innych pierdół i składałem preordery na Amazon i Zavvi ostatnio (Ni no kuni2). Ostatnio podnieśli ceny niektórych gier, które na starcie były tańsze. Stary film w preoderze na start jest droższy , aniżeli przed samą sprzedażą?
Poza tym wyluzuj, ludzie kupują tutaj z całego świata łącznie z Tobą.
(20-08-2017, 10:18)wolfman napisał(a): [ -> ]Stary film w preoderze na start jest droższy , aniżeli przed samą sprzedażą?

Na amazonach i zavvi - oczywiście, że tak. Któryś post z kolei Ci to tłumaczę, ale nie dociera... I nie ma tu znaczenia czy to stary czy nowy film czy w UHD czy BD. Często gdy film jest wprowadzany do systemu to startuje od astronomicznej kwoty, która w momencie premiery jest niższa o 30-50% a bywa, że jeszcze więcej.
Np. zerknij sobie na zavvi ceny Transformers I-IV czy Apollo 13 i Serenity. I później sprawdź jaka cena będzie w dniu premiery.
Składam preordery głównie na steele i tych cena się nie zmienia, no chyba, że promocje, ale to już inna sprawa. Zwykłe rzadko kupuję w preoderze ze względu na ich te częste "promocje" czyli mega zalegający towar w magazynach. Założę się, że nawet 1/10 z Twojej kolekcji ilości zwykłych wydań nie kupiłem na premierę jak sam to robisz. Ze względu na inne hobby te u mnie są na szarym końcu , bo i ciągle tłoczą nowe Smile.
Tymczasem na zoom.co.uk Bram Stoker's Dracula UHD jest w cenie £17,99 z kodem SIGNUP10 (+ £2 wysyłka do PL).
Stare wydanie czy nowe?

https://www.amazon.es/gp/product/B016PAIIVQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1

Niby niemiecki steelbook nie powinien mieć remastera, ale... w specyfikacji jest DTS-HD MA. Stare wydanie miało tylko DD i LPCM. Zatem?

[EDIT]: Dla pewności dodam, że chodzi o hiszpańskiego Amazona.
To moze to jest wydanie holenderskie?
Nope, zmień sobie flagę i masz to samo.
Stron: 1 2 3 4 5 6