Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Program do usuwania reklam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie znalazłem tego w innych tematach, więc pozwoliłem sobie założyć nowy.

Szukam jakiegoś bezpłatnego programu do usuwania reklam. Zależy mi na tym żeby program był darmowy, bez limitów, znaków wodnych, dokładny co do ułamka sekundy i co najważniejsze - żeby działał po Win10. Dotychczas korzystałem z EasiestSoft Video Converter, ale skończyła się licencja. No i żeby strat na jakości nie było.

Oprócz tego jakiś programik, który utnie czarne pasy po bokach też by mi się przydał. Znajdzie się coś? Sporo już sprawdzałem, ale nic konkretnego w ręce mi nie wpadło Undecided

Niby mam VirtualDuba, ale strasznie muli. W dodatku nie odczytuje plików .VOB, a z konwersją do .avi też mam problemy pod Win10, bo zazwyczaj głos mam po konwersji, ale obrazu już nie. Z Auto Gordian Knota korzystałem zawsze jak coś.
Co spowodowało, że stałeś się posiadaczem Windowsa 10? Czyżby agresywna kampania? Póki co, nie spotkałem nikogo, kto by chciał zostać przy Win10, a jeśli już ktoś dał się wciągnąć, to chce jak najszybciej wrócić do czegoś wcześniejszego m.in. właśnie dlatego, że niewiele rzeczy jeszcze tam działa. Jak chcesz nadal w miarę komfortowo pracować na komputerze, to na Win10 chyba jeszcze za wcześnie.
(20-10-2015, 21:17)Marioo napisał(a): [ -> ]Co spowodowało, że stałeś się posiadaczem Windowsa 10? Czyżby agresywna kampania? Póki co, nie spotkałem nikogo, kto by chciał zostać przy Win10, a jeśli już ktoś dał się wciągnąć, to chce jak najszybciej wrócić do czegoś wcześniejszego m.in. właśnie dlatego, że niewiele rzeczy jeszcze tam działa. Jak chcesz nadal w miarę komfortowo pracować na komputerze, to na Win10 chyba jeszcze za wcześnie.

Czemu zostałem przy Win10? Po pierwsze system chodzi dużo szybciej niż w przypadku Win7, który miałem poprzednio. Już sam start, to spora różnica; siódemka uruchamiała się w 40-60 sekund, a dziesiątka rusza w maks 20 sekund. W obu przypadkach miałem (i mam) powyłączane pierdoły z autostartu. Po drugie wydajność; pod siódemką w takie "Skyrim" musiałem grać na najniższych ustawieniach, żeby przycinek nie było. Owszem, można było ustawić na HIGH, ale lapek zaliczał zwiechę dość często. Pod 10 gram na FULL i zero zacinki, przycinki, czy też zwiechy. To samo dotyczy drugiego "StarCrafta". Po trzecie pod Win10 działa mi dużo więcej starych gier niż pod siódemką. Teraz takie "Pizza Syndicate" odpalam bez problemu. Jak do tej pory miałem tylko jedną grę, która mi nie ruszyła, czyli "Fallout 3". Z programów, to jak na razie tylko "Avidemux" sprawia problemy i NERO, ale tutaj już mam program zastępczy. Przy systemie zostałem, bo bardzo miło mnie zaskoczył. Ósemki nie miałem, ale siódemkę zjada na śniadanie Smile Ja ogólnie jestem bardzo zadowolony.
Ja mam obok siebie 8 i XP, na tym drugim mam masę programów do wszelakich operacji na plikach video i nie chce mi się póki co tego odtwarzać na 8, szczególnie, że niektóre nie chcą na nim działać, więc jak mam coś do zrobienia, odpalam XP, a na co dzień używam 8 (na którym mogę też pograć w Wiedźmina 3 Smile).

Cytat:Oprócz tego jakiś programik, który utnie czarne pasy po bokach też by mi się przydał.

Po co?

No i co właściwie chodzi z tym usuwaniem reklam? Z nagrań telewizyjnych?
No dokładnie; mam kilka starych filmów i seriali na VHS, które bym sobie z chęcią przerobił. Zależy mi na jakimś programie, który będzie w miarę dokładny, bo reklama często się wtrynia w środek dialogu. Na normalnej nagrywarce stacjonarnej tego precyzyjnie nie usunę niestety Undecided Najlepiej, jakby można było na plikach .VOB działać, bez konwersji do innych formatów.
Do wycinania spróbuj Freemake Video Converter. Świetny darmowy program. Tylko nie wiem czy zadziała na plikach .vob.
Cytat:Najlepiej, jakby można było na plikach .VOB działać,

Nie radzę robić niczego na plikach VOB. PGC Demux i wyciągasz ze struktury DVD strumień video w m2v i audio w ac3 i w razie potrzeby łączysz to w MPG jakimś muxerem. Jak będziesz robił na vobach mogą się zrobić jakieś dziwne rzeczy w miejscu ich łączenia, a DVD z tego tak czy inaczej musisz złożyć na nowo.
(21-10-2015, 14:16)meaner napisał(a): [ -> ]Do wycinania spróbuj Freemake Video Converter. Świetny darmowy program. Tylko nie wiem czy zadziała na plikach .vob.

Kurde, dzięki wielkie @meaner, kapitalny program. Usuwa reklamy co do ułamka sekundy i szybki jak diabli. W dodatku można sobie na wiele formatów plik przerobić. Czarnych pasów dzięki niemu też się pozbyłem :-)

Nie wiesz tylko jak usunąć to logo, które dodaje się na końcu? Niby to tylko 2 sekundy, ale razi mnie troszkę Undecided Jak kupię ten Gold pakiet za 10 dolców, to mi go usunie? Bo różnie w necie pisze.

@Gieferg dzięki za rady, ale powiem wprost - na obróbce wideo znam się jak świnia na gwiazdach, więc szukam czegoś prostego i intuicyjnego :-D Kiedyś się bawiłem w takie wyciągania, ale na moim sprzęcie trwa to za długo i nie mam do tego nerwów. Program, który polecił @meaner jest kapitalny i świetnie działa na .VOB. Przerobiłem już 4 odcinki serialu i narzekać nie mogę. Zresztą, nie mam tego dużo, więc wystarczy mi tylko, żeby jakaś archiwizacja była, bo VHS się niszczą, a wideo też wieczne nie będzie :-)
Oj nie mam pojęcia. Ale według notki przy wersji 4.0.4 to logo jest usuwane przy zakupie Gold Packa.
Cytat:Czarnych pasów dzięki niemu też się pozbyłem :-)

W... T... F... ?
Stron: 1 2