Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: James Bond
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Jeśli to odpowiedź na mój post z maja (!) to 1) naucz się cytować 2) przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem.
Policz do 10 i się uspokój Wink
Wpadasz do tematu, odpowiadasz na post, który jest kilka stron wcześniej i trzeba się domyślać o co chodzi, a w dodatku z jakiegoś powodu wydaje ci się, że istnieje potrzeba tłumaczenia użytkownikom, którzy są tu od początku istnienia tego forum co to jest IMAX (bo nie przeczytałeś ze zrozumieniem postu, do którego się odnosisz). Jak następnym razem będziesz coś pisał, policz do 10 zastanawiając się, czy na pewno jest sens to robić.
Co wy tacy spięci.. ? hehe Też radzę policzyć do 10 Wink Pomaga
(10-01-2023, 17:59)misfit napisał(a): [ -> ]Jak obejrzysz w całości to napisz co konkretnie w Skyfall powoduje, że warto zrobić upgrade z BD na UHD, bo jak dla mnie jest tutaj więcej przeciw niż za.
Cóż, przychylam się do zarzutu, że obraz w UHD jest jakoś dziwnie wygładzony, widać to po twarzy Judi Dench, która na UHD wygląda jakby miała za dużo tapety. Ogólnie to od początku miałem wrażenie, że film na UHD nie powala ilością detali, co mnie zdziwiło mając na uwadze, że to świeży film kręcony w cyfrze. Jakkolwiek sprzecznie by to nie zabrzmiało, patrząc całościowo, nie odniosłem wrażenia, że film prezentuje się źle. Moim zdaniem UHD i BD są praktycznie niemożliwe do odróżnienia patrząc na szczegółowość obrazu. Delikatny black crush na UHD mi nie przeszkadzał. W finałowej scenie w kaplicy gdzieś tam pojawiła się lekka posteryzacja na kamiennych ścianach kaplicy. Na otwarciu z logo MGM też niczego dziwnego u siebie nie widzę. To co robi subtelną różnicę na UHD to HDR, dla którego zostanę przy tej wersji. Ogólnie całość moim zdaniem prezentowała się znakomicie pomimo tych drobnych mankamentów, być może to zasługa absolutnie genialnej roboty jaką Deakins odwalił w tym filmie, zdążyłem już zapomnieć jak oszałamiająco nakręcony jest ten film. Podsumowując, upgrade do UHD nie jest konieczny, bynajmniej. BD prezentuje się świetnie.
Czy znacie wydanie wszystkich 5 filmów z Craigiem w 4K, które miałoby opakowanie digi-pack lub digi-stack. Potrzebuję źródła pewniejszego niż blu-ray.com bo dzięki misfit udało się zweryfikować, że oznaczenie przy wydaniu angielskim jest błędne.
Wydanie z pięcioma filmami to już dystrybucja Warnera, wydaje mi się że nie ma digipacka nigdzie.

---
Dobra, myliłem się - na fotkach niemieckiego wydania jest digistack.
Są w recenzji na amazon.de.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21