Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: James Bond
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

(08-01-2016, 10:18)Teabing napisał(a): [ -> ]Nie no steelbook ładny, szkoda tylko że to najsłabszy Bond od czasu "Live and let die". Jak kiedyś będzie Steel za 40 zł w jakiejś promocji to poważnie się zastanowię...

Dla mnie Live and Let Die to najlepszy Bond z Moorem więc tego Steela pewnie chapnę od razu Wink
IMAX'owa okładka steela byłaby nie lada gratką, ale ta oficjalna też do mnie przemawia. Dla mnie to zakup obowiązkowy ze względu na film, który bardzo mi się podobał, bo sprawnie zamknął wątki z poprzednich trzech filmów z Craigiem. Faktycznie szkoda tylko, że powycinali dodatki.....w końcu gorszy sort...
Nie podoba mi się ten steel, raczej zainteresuję się standardowym, najtańszym wydaniem.

Cytat: to najsłabszy Bond od czasu "Live and let die"

Najlepszy od czasu QoS :>
Parę miesięcy temu wysuwałem pochopne komentarze, jakoby najnowszy film o Bondzie na DVD i BD miał wydać u nas Monolith. Pragnę zwrócić honor reszcie forumowiczów, bo jednak zajmie się tym Imperial. Empik właśnie ruszył z przedsprzedażą wydania Blu-ray Spectre w standardowej, jak zwykle, cenie: 72,99 zł. Data premiery nie napawa zbytnio optymizmem - dopiero 15 marca, podczas gdy w zdecydowanej większości krajów w sklepach film ten pojawi się tuż pod koniec lutego lub na początku marca.

Spectre (Blu-ray Disc) - empik.com
Sądząc po nazwie niemieckiego steelbooka ("Media Markt Exclusive"), jest jeszcze mała szansa na pojawienie się tego wydania na naszym rynku (to w jakiś sposób mogłoby tłumaczyć brak steelbooka w przedsprzedaży w Empiku). Czy sądzicie, że moje nadzieje są jednak złudne?

http://www.blu-ray.com/movies/Spectre-Blu-ray/149528/
Raczej bym się o to nie martwił. Świadczyć może o tym fakt, że przed kinową premierą Spectre wznowiono u nas wydania praktycznie wszystkich Bondów w steelach. Dlatego to mi sugeruje, że steel Spectre będzie na 99% dostępny w MM/Saturn.
obserwuję stronę od dłuższego czasu. wielokrotnie dzięki niej udało mi się zakupić filmy po atrakcyjnych cenach. dzięki za to Smile

mam pytanie dla osób posiadających kolekcje celebrating 50 years of james bond na blu-ray. zastanawiam się nad zakupem tej edycji i mam nawet ofertę, z tym, że nie z polskiej dystrybucji (wkładka opisująca nie jest w języku pl a widziałem, że takowe są w empiku). czy inne edycje (ta jest prawdopodobnie z uk) posiadają pl napisy i lektora? zestaw jest nowy, w folii. sprzedawca niby zapewnia, że edycja ma pl wersję ale nie budzi on mojego zaufania. jako dowód, że edycja ma takową wersję, przesłał mi link do sklepu empik.com Tongue
Ta z UK chyba nie ma polskiej wersji, ale ręki nie dam sobie uciąć Smile
Nawet nie wiem czy to edycja z UK. domyślam się, że tak skoro wkładka jest w języku angielskim Smile
Wkładka w wersji anglojęzycznej jest też na edycji zestawu bez Skyfall, dodawanego w Polsce do telewizorów jakiś czas temu. Może to ta wersja?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21