Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podejrzewam, że niedługo trzeba będzie czekać aż Bergman stanie się OOP. Na barnesandnoble.com masz go jeszcze w cenie $150, z tym, że na razie brak na stanie i ma się to zmienić... pod koniec lutego Tongue

Co do Polańskiego - 35 filmów brzmi fajnie, tyle, że jeśli dobrze liczę to są tam 22 filmy fabularne, 10 szortów i kilka dokumentów. 1500 zł to przesada, ale tyle dobrego, że w ogóle ktoś wpadł na pomysł aby to wydać na BD. Mimo wszystko myślę, że trochę osób się skusi, tym bardziej, że tylko kilka z tych filmów można osobno kupić w polskiej dystrybucji.
Generalnie wydali w beznadziejnym okresie, gdy zbliżają się czarny piątek, mikołajki , święta i gdy człowiek chce nadrobić zaległości z innych zakupów. A za takie pakiety zdrowo sobie liczą. Polański chociaż na bd, bo Wajda na dvd to było zwyczajnie żałosne.
Strasznie sie waham z tym Bergmanem, bo mam trzy polskie boxy i pewnie po sprzedazy ich wyszedlbym na zero przy zakupie blu. Z drugiej strony z Bergmana mam z 5-7 must have i chyba jednak pokupuje pojedynczo na blu, a boxy dvd i tak sprzedam Smile

PS A sprawdzaliście jak z dostępnością napisów?
Zakupy Black Friday'owe i inne.

[Obrazek: F27Gvji.jpg]

Skończył mi się już wosk więc remaster T2 będzie jak znalazł. A serio - doda się ziarno i nie będzie źle... Smile
Wszystko to wydania USA. Die Hard posiada polską wersję językową na płycie UHD, reszta już bez.

[Obrazek: aDyfkno.jpg]

Lecimy od lewej, czyli najpierw pakiecik z 25 filmami Zatoichi. Potwierdzam, że płyta nr. 6 z filmami Zatoichi the Outlaw, Zatoichi Challenged, Zatoichi and the Fugitives jest nie do odpalenia na odtwarzaczach Region B. Nie przeszkadza mi to, ale będę uderzał do Sony po poprawioną płytę (ponoć już rozsyłają). Jest też kilka innych niedoróbek jak nie do końca zgadzająca się ze sobą grafika grzbietu z okładką (patrz zdjęcie poniżej) czy naklejenie na folię zabezpieczającą karteczki ze specyfikacją wydania. Jak za tę cenę (£22.47 na amazonie) to jednak nie ma co wybrzydzać, ale to wszystko trochę tłumaczy dziwnie niską cenę tego wydania.

They Live to 4-płytowa kolekcjonerka. Wczesny prezent od Mikołaja za który dziękuję. Kiedyś na pewno się odwdzięczę Smile

2001 Odyseja kosmiczna z Hiszpanii - pl wersja zarówno na płycie UHD jak i dołączonym BD, na którym też znajduje się nowy transfer. Poza tym w środku znajduje się kilkunastostronicowa książeczka z ilustracjami oraz cztery widokówki. Ogólnie bez szału.

Poniżej więcej zdjęć Zatoichi i Odysei.

[Obrazek: NYZfrki.jpg] [Obrazek: tIddUSi.jpg] [Obrazek: uuKsa56.jpg] [Obrazek: 19uYHm0.jpg]

Coś jeszcze do mnie idzie z zavvi, ale w tym roku już raczej nie dojdzie. Ale zobaczymy...
Zatoichi to ten zakup za ponad 22 funta?
Nie inaczej.

Odnośnie tego błędnego regionu jednej z płyt Zatoichi to właśnie dostałem takiego maila:

Cytat:Thank you for your email regarding the problem with disc 6 of Criterion’s Zatoichi - The Blind Swordsman [The Criterion Collection].

Firstly, apologies for the inconvenience caused by this issue.

As requested you will be posted a replacement for disc 6 to the address provided.

Wiem, że co najmniej kilka osób skusiło się na te wydanie więc przy okazji podaję maila na który zgłasza się problem - SPHE_Customer_Support@spe.sony.com.
(21-12-2018, 16:15)misfit napisał(a): [ -> ]Nie inaczej.
Mogłem nie pytać. Moje wydanie stoi i niby ma być wysłane pomiędzy grudniem , a styczniem. Twoje też taki status miało?
Zaraz po złożeniu zamówienia pokazywało od 2 do 31 stycznia, a dzień później 20-28 grudzień. Finalnie przyszło dziś.
Z tym, że mi się prawdopodobnie udało złożyć zamówienie najszybciej z Was wszystkich.
No to mam małe chyba szanse na dostanie tego. Amazon lubi sobie anulować niewygodnie im zlecenia.
(21-12-2018, 17:53)Wolfman napisał(a): [ -> ]No to mam małe chyba szanse na dostanie tego. Amazon lubi sobie anulować niewygodnie im zlecenia.

Właśnie anulowali zmówienie na Zatoichi.
"We’ve cancelled Zatoichi - The Blind Swordsman [The Criterion Collection] [Blu-ray] [2018] from your order"

Wpadło £5 jako gift card Big Grin

Wszystkiego Naj w Nowym Roku.