Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najdziwniejsze jest to, że takiego maila przysyłają też do tych którym wysłali tego Zatoichiego. W tym do mnie.

Przy okazji - dziś przyszła płyta z Sony z poprawionym regionem:

[Obrazek: EtKe7bRm.jpg]

Szybko im to poszło biorąc pod uwagę, że zgłosiłem problem 21 grudnia + okres świąteczny i to, że wysłali jako przesyłka nierejstrowana. A tymczasem na przesyłkę z zavvi wysłaną 18 grudnia wciąż czekam... Smile
(02-01-2019, 15:55)J_QuestWRO napisał(a): [ -> ]Właśnie anulowali zmówienie na Zatoichi.
Mi też, 5 funta mogą sobie w rzyć wsadzić Sad
Zakupiłeś może The Complete Sartana? Naszła mnie chęć, ale i do tego napisów nie widze, albo źle szukam
Nie znam gościa.
Początek roku bardziej ruchliwy niż się spodziewałem - jak zwykle wszystko przez Włochów Wink

[Obrazek: bLlPX7h.jpg]

Braveheart i drugi sezon Westworld (plastik) z Włoch - w obu jest pl wersja zarówno na płycie UHD jak i dołączonych BD.

Mogę też potwierdzić, że odcinek 9 Westworld jest skopany w DV - gdy pojawiają się angielskie napisy (te wtopione w obraz) to w tym samym momencie obraz mocno się rozjaśnia.
Nie ma tego efektu w HDR10, stąd też warto mieć dla tego typu problemów odtwarzacz w którym możemy wybrać w jakim formacie chcemy oglądać daną płytę Smile
Nie wiem czy poza tym odcinkiem jeszcze gdzieś też są takie jaja - całość obejrzę dopiero zaraz przed rozpoczęciem trzeciego sezonu.

[Obrazek: WkZA2LT.jpg]

Matrixy również z Włoch - pl wersja na płycie UHD oraz BD z dodatkami.

[Obrazek: wW8Kf2w.jpg]

To powyżej to paczkuszka z Niemiec - brak angielskich napisów (polskich oczywiście też Wink ) poza Strange Days.

Przy okazji małej afery z boxem Polańskiego przypomniało mi się, że brakuje mi Wstrętu aka Ekel.

Niebo nad Berlinem to nowy transfer, nie jest pozbawiony wad, ale na ten moment jest to najlepsza wersja tego filmu pod względem jakości obrazu. Tutaj możecie zerknąć jak prezentuje się to wydanie w stosunku do starego mastera, z którego korzysta też Criterion.
Od Wima Wendersa posiadam jeszcze ten pakiecik. Z filmów które mnie interesują od tego reżysera brakuje mi jeszcze Paryż, Teksas - czekam sobie cierpliwie aż ktoś wyda jego odrestaurowaną wersję na BD.

Coherence to niskobudżetowiec stworzony za 50k zielonych. Jeśli lubicie zakręcone filmy to warto zainteresować się tą pozycją.

Aha - i zapomniałem o X-files Smile

[Obrazek: 83gi4Dh.jpg]

Tutaj co nieco skrobnąłem o tym wydaniu.
(23-01-2019, 12:52)misfit napisał(a): [ -> ]Przy okazji małej afery z boxem Polańskiego przypomniało mi się, że brakuje mi Wstrętu aka Ekel.

I co to za transfer? Są jakieś dodatki?

Cytat:brakuje mi jeszcze Paryż, Teksas - czekam sobie cierpliwie aż ktoś wyda jego odrestaurowaną wersję na BD.

To mówisz, że Criterion i brytyjskie wydanie są złe?
Też masz "krzywą" tekturkę na pierwszym Matriksie? Smile U mnie nachodzi na niego białe tło z okładki, cień na zdjęciu które wkleiłem u siebie trochę to zamaskował.
Chodzi o grzbiet tekturki ? U mnie wygląda ok pod tym względem.
Przy okazji - z tymi "wężami" w Rewolucjach wzrok Cię nie oszukuje. Wieczorem zgłoszę się do Ciebie na PW w tej sprawie Smile

Mefisto - odnośnie Wstrętu możesz zerknąć na caps-a-holic. W ruchu prezentuje się toto całkiem ok, aczkolwiek daje się odczuć, że nie jest to nowy transfer ze skanu 4K. Dodatki - komentarz Polańskiego i Deneuve, A British Horror Film czyli 24 minutowe wywiady z obsadą nt. powstania filmu, 8 minutowy Interview with Stanley Long - replacement Cinematographer oraz zwiastun filmu. Wszędzie audio po angielsku.

Co do Paris, Texas - unikaj niemieckiego wydania bo ma black crusha. O UK nic nie wiem. Criterion ujdzie, ale biorąc pod uwagę, że odrestaurowana wersja tego filmu już istnieje to na razie dałbym sobie na wstrzymanie. Mam tylko nadzieję, że nie pojechali z turkusem Big Grin
Brytyjska chodzi po 8 funtów i wg recki ma ten sam transfer co Criterion, dlatego pytam. Z drugiej strony właśnie istnieje możliwość, że ten nowy transfer może być podpięty pod mody na zmianę kolorów. A Wstręt widzę, że i u Angoli w międzyczasie wyszedł, i to także w boksie - ciekawe...
To juz dobry kawałek czasu temu. Razem z matnią i nożem w wodzie. Mnie tam nic w transferze Wstrętu ani Paris Texas, nie przeszkadzało, ale nie jestem takim maniakiem jak Wy. Z drugiej strony różnica w tym Niebie nad berlinem jest naprawdę duża.