Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(28-03-2019, 15:06)Wolfman napisał(a): [ -> ]To znaczy się, mi ta płyta z regionem B nie potrzebna. Dziwnie to zrobili skoro ta w pudełku ma oznaczenia brytyjskie.

A co zrobisz jeśli kiedyś zdecydujesz się go sprzedać, a znając Ciebie to jest to dość prawdopodobne Wink ? Nie sprzedasz... no chyba, że nie poinformujesz potencjalnych kupców o tym felerze.
Nalepkę gdzieś chyba jeszcze mam, ale też dostałem naklejoną na folię.

(28-03-2019, 15:06)Wolfman napisał(a): [ -> ]Oglądasz tak z płytą bd?

UHD.
To jak to robisz w locie? Jest jakiś poradnik do tego?
Za dużo tłumaczenia... Ładnych kilka lat temu napisałem poradnik na hdtvpolska.com przy okazji Władcy Pierścieni - Drużyna Pierścienia, ale nie mogę go teraz znaleźć. Ale może Ty będziesz miał więcej szczęścia. Jeśli go znajdziesz to odśwież sobie też to o czym z Giefergiem dyskutowałem odnośnie sposobu dodawania ziarna w Faraonie.
Gdy przez to wszystko przejdziesz i nie będziesz miał dość to zgłoś się do mnie na PW po dalsze wskazówki Big Grin

Trochę obrodziło w marcu.

UK + rodzynek z polskiej dystrybucji:

[Obrazek: uz06wMB.jpg]

Twój Vincent posiada polski oraz angielski dubbing. Podobnie ma się sprawa z napisami.


Klasyki z Niemiec:

[Obrazek: HRQlu5q.jpg]

Wie im Himmel (aka Jak w niebie) został już wcześniej wydany na BD w 2012r. z dopiskiem "digitally remastered" i prezentował się jakby był rodem z VHS. Obiło mi się o uszy, że nowsze wydanie z 2017r. jest sporo lepsze, ale mimo wszystko trochę się niepokoiłem czy nie będzie to kasa wywalona w błoto... Zupełnie niepotrzebnie, zerknijcie sami - click.

[Obrazek: I8PsL0Y.jpg]

Drugi Kingsman niezbyt podszedł mi w kinie, ale może miałem słabszy dzień więc daję mu drugą szansę tym bardziej, że jedynkę mam na półeczce, ale jeśli znowu będę się męczył to nie będzie zmiłuj i poleci na allegro.

Czarnoksiężnik z Oz to 5-cio płytowa kolekcjonerka z USA. Na płycie 3D jest lektor i napisy, a na bonusowej płycie BD z dodatkami znajdują się napisy. Na pozostałych płytach pl wersji nie ma.
Co mogę napisać o samej kolekcjonerce ? Książka całkiem spoko, reszta to IMO zbędne gadżety.  Tak się toto mniej więcej prezentuje:

[Obrazek: BXr9jyi.jpg].

I jeden konkretny minus, którego nie zobaczycie na zdjęciu poglądowym - płyty znajdują się w 5 płytowym zwykłym amarayu - czemu nie digi-pack ? :E
Kupiłem za pół darmo więc ogólnie nie żałuję zakupu Smile
(01-04-2019, 19:18)misfit napisał(a): [ -> ]Gdy przez to wszystko przejdziesz i nie będziesz miał dość to zgłoś się do mnie na PW po dalsze wskazówki
Zachęciłeś mnie, chyba poproszę o kopię Big Grin... płyty z filmem zrobionym
Udało Ci się Vincenta dorwać jak był za 3£?
Ogólnie to po brexicie zakupy w UK chyba mniej opłacalne będą ;-)
A The Killing z jakiegoś konkretnego powodu ten? W sensie jakiś inny transfer niż to łączone wydanie z Killer's Kiss ?
(01-04-2019, 21:56)paniron napisał(a): [ -> ]Udało Ci się Vincenta dorwać jak był za 3£?
Ogólnie to po brexicie zakupy w UK chyba mniej opłacalne będą ;-)

Ano, cała trójka z UK była po £3 Smile
Co do brexitu to zobaczymy... liczę, że się jednak dogadają, a jeśli nie to ciekawe co się stanie z funtem brytyjskim :E

(01-04-2019, 22:07)Bender napisał(a): [ -> ]A The Killing z jakiegoś konkretnego powodu ten? W sensie jakiś inny transfer niż to łączone wydanie z Killer's Kiss ?

Transfer ten sam. Główny powód był taki, że musiałem dobrać cztery filmy aby załapać się na promkę 4 za 22 EUR i akurat na nie trafiło (gdyby ktoś się pytał to są tam angielskie napisy). Ale fakt faktem, że pod względem dodatków Arrow i Criterion mają więcej do zaoferowania.
(01-04-2019, 22:32)misfit napisał(a): [ -> ]Co do brexitu to zobaczymy... liczę, że się jednak dogadają, a jeśli nie to ciekawe co się stanie z funtem brytyjskim :E

Mógłby tak zjebać do poziomu nędznej złotówki - nie mam nic przeciwko Smile
Oby nie poszło to w drugą stronę... pamiętam czasy gdy funt stał za ponad 7 zł :E
Trafiłeś z tym zavvi, filmy przyszły do mnie po ok. tygodniu. Rekord od niepamiętnych czasów więc przy okazji je wrzucam:

[Obrazek: m6nGOqc.jpg]

Ring - zastanawiałem się nad tym boxem licząc, że zejdzie trochę z ceną, ale nic takiego raczej nie będzie miało miejsca (zresztą prawie wszędzie już się wyprzedał) więc szarpnąłem się na steela pierwszego filmu na którym najbardziej mi zależało.
To już powoli staje się nudne, ale remaster jak i sama kompresja (David Mackenzie) to kolejne mistrzostwo ze strony Arrow. Wieczorem podrzucę Wam screeny porównawcze do wydania niemieckiego Smile

[Obrazek: PgOQi6g.jpg]

Big Lebowski - lektor i napisy na płycie UHD i odhaczamy kolejnego przefiltrowanego potworka na rzecz porządnego remastera. Universal - tak trzymać.
(03-04-2019, 10:18)misfit napisał(a): [ -> ]więc szarpnąłem się na steela pierwszego filmu na którym najbardziej mi zależało.
Też bym kupił, ale nie kojarzę by Arrow wydał kiedykolwiek serię filmów w całości. 2 i 3 nie warta obejrzenia?