Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: misfit - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Włoskie wydania z Włoch z promocji 4 za 40 EUR, ale dałem mniej bo były przez pewien czas promocja w promocji (3 z 4 filmów dodatkowo jeszcze były taniej bo odliczało się np. 4 czy nawet 7 EUR od tytułu przy checkout) i finalnie za nie dałem jakieś 25 EUR z wysyłką.
Zrobiłem zamówienie na te filmy z samego rana, a kilka godzin później gdy chciałem tym sposobem zamówić inne filmy i przy okazji napisać Wam o tej akcji to już było po promocji Smile

(18-09-2019, 15:43)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Nie masz alergii na te włoskie tytuły? Dostałem teraz włoskich Goodfellas (ale z wspomnianego amazon.es) i nie mogę patrzeć na okładkę

Miałbym problem gdybym miał trudności ze znalezieniem filmu po grzbiecie okładki, ale go nie mam bo w excelu wpisuję wszystkie niezbędne informacje typu tytuł oryginalny, gdzie go ew. szukać jeśli film jest w jakimś pakiecie, cena zakupu, itd.
Ogólnie cena czyni cuda, miałem już te filmy na BD, a w takich wypadkach niezbyt skory jestem do większych wydatków jeśli chodzi o upgrade z BD na UHD, ale to też zależy od innych czynników...
Mimo wszystko chodzi mi po głowie aby w końcu się za to zabrać i wydrukować sobie do wszystkich tego typu filmów jakieś ładne okładki.
(18-09-2019, 15:16)misfit napisał(a): [ -> ]Co do Leona to ten remaster wyjdzie pod koniec października m.in. w UK i u Niemców na BD i UHD BD.

Dostajesz punkcik reputacji za to info, a dostaniesz jeszcze drugi jeśli podrzucisz linki, gdzie to można zamówić. Wink
(18-09-2019, 19:23)Juby napisał(a): [ -> ]Dostajesz punkcik reputacji za to info, a dostaniesz jeszcze drugi jeśli podrzucisz linki, gdzie to można zamówić
U mnie na allegro masz tanio jak barszcz edycję 4k z Usa
(18-09-2019, 19:47)Wolfman napisał(a): [ -> ]
(18-09-2019, 19:23)Juby napisał(a): [ -> ]Dostajesz punkcik reputacji za to info, a dostaniesz jeszcze drugi jeśli podrzucisz linki, gdzie to można zamówić
U mnie na allegro masz tanio jak barszcz edycję 4k z Usa
Na co mu płyta UHD? Smile Przecież pytał o BD które może u siebie odtworzyć, a w tym wydaniu płyta Blu-ray ma blokadę regionalną.
(18-09-2019, 20:34)Diocletian napisał(a): [ -> ]Allegro
https://allegro.pl/oferta/leon-director-s-cut-leon-zawodowiec-blu-ray-4k-8476181964  94 zł
https://allegro.pl/oferta/leon-director-s-cut-leon-zawodowiec-blu-ray-4k-8478388822   160 zł

Ten sam sklep i  zdaje sie to samo wydanie, a ceny dość znacznie sie różnią  Big Grin


Ach te allegro...
Pierwsza aukcja - okładka i EAN: 5055201844217 wskazują, że to jest DVD Smile
Miałem ten sam problem na filmoskopie, tak to już jest z dvdmax.pl Smile
Wielkie dzięki misfit (drugi punkcik leci do ciebie :*). Póki co, cena trochę za wysoka żebym zamówił (do tej pory tylko jeden film kosztował mnie ponad stówę, liczę że ta sytuacja się nie zmieni), ale Leon w tym remasterze (zwłaszcza jeśli ma do wyboru obie wersje filmu) to priorytet, którego z miejsca dodałem do swojej listy życzeń. Smile
Juby jakim cudem nie umiesz się posłużyć filmoskopem, ani nie czytasz zapowiedzi filmów uhd z zagraniczną wersją i polską?